5 põhjust, miks uus ja põnev GreenCoat materjalist katus on kihtvim kui teised katused

Oma eelmises remonditeemalises postituses rääkisime katustega seotud probleemidest ning sellest, kuidas neid hõlpsasti ennetada. Üheks lahenduseks pakkus Weckman välja ülemaailmselt tuntud teraskvaliteedil baseeruvad GreenCoat tooted, mis ennetavad eos probleemide tekkimise katusega.

Tegime pisut taustauuringut ning selgitasime välja põhjused, miks on GreenCoat nõnda eriline ning mille poolest on see kihvtim kui teised katused.

1. Ilmselt kõige mõjukam fakt on see, et GreenCoati toodete pinnakattes on kasutatud bio-tehnoloogiat, kus traditsioonilist fossiilset komponenti asendab looduslik komponent. GreenCoati tootmisprotsess on CO² emissiooni silmas pidades üks puhtamaid maailmas ning seeläbi vähendavad need ökoloogilist jalajälge ja aitavad kaasa rohelisemale elukeskkonnale. Tänasel päeval tähendab see aga suurt teenet meie loodusele ning tulevastele põlvkondadele.

ssab.com

2. Lisaks keskkonnasõbalikkusele on GreenCoat oma omadustelt ka ülimalt mitmekülgne. Kui tavaliselt paigaldatakse katus soojade ilmadega, siis GreenCoati materjalist katust annab lihtsasti paigaldada aastaringselt. Sellel on suurepärane vormitavus ning valitud tooted on töödeldavad ka lausa -15 C˚ juures.

ssab.com

3. Kõige lahedam on GreenCoati materjalist tehtud katuste juures nende värvivalik. Vastavalt maja fassaadile on võimalik leida katusele kas sobiv eksklusiivne või hoopis tagasihoidlikum standartne toon.

ssab.com
ssab.com

4. Toodete valmistamisel on mõeldud ka mugavusele. Katuste eluiga mõjutab suuresti see, kui tihti ja hästi seda hooldada. Puudelt langenud lehed, oksad, sammaldunud kohad – kõik need loovad soodsad tingimused katusematerjali kahjustusteks. GreenCoat tooted pakuvad aga ühtlast pinnakatte kvaliteeti, mis vähendab mustuse nakkumist ja seetõttu pole seda ka nii tihti tarvis hooldada. Samuti on loodud pind, mis kaitseb nii rooste, kriimustuste kui ka UV-kiirguse eest.

ssab.com

5. Viimane, ent mitte sugugi vähetähtsam fakt: GreenCoat materjalist tehtud katused on läbinud kõik võimalikud karmid välitestid. Nimelt on seda testitud rohkem kui 40 aastat erinevatel mandritel ja erinevates ilmastikuoludes. GreenCoati toodete loojate eesmärk oli valmistada materjal, mis trotsiks vihma, tuult, lund, jääd, UV-kiirgust, suurt õhuniiskust ning isegi ka karmi tormi. Läbi reaalsete katsetuste nad selle ka saavutasid!

ssab.com

Kel tekkis huvi selle põneva materjali vastu, siis katuseeksperdid Weckmanist lubasid lahkesti sellest lähemalt rääkida. Vaata siit, kuidas nendega ühendust võtta!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here