Jõuluvalgustid ja mida nendega peale hakata

Jõuluvalgustid

Nüüd on aeg, kus talvine külm ja pimedus meie Eestimaal taaskord võimust hakkavad võtma ja ka teadmine, et jõulud pole teps mitte enam kaugel. Kuigi kaupluste siseraadiod pühade tulekust juba oktoobri keskpaigus jõulumuusikaga märku andsid, siis minu jaoks on just need esimesed tõelised külmad ja see põnevust pakkuv pimedus kõikse parem viis jõulutunnet sütitada. Samas ihkab inimhing just valgust ja soojust ning sellest, kuidas jõuluaega lihtsa vaevaga õdusaks muuta, me täna räägimegi. Abiks on taaskord vana sõber Koduekstra, kelle jõuluvalgustid minu elamise kohe eriti mõnusaks muutsid.

Kolm nippi, mille abil võid terve oma elamise katta jõuluhõngulise valgusega

Jõuluvalgustid ehk erinevad küünlad, valgusketid ja -traadid on meie talvise pimeduse valgusega täitmiseks ühed kõige paremad abivahendid. Leia koht, kuhu soovid kerget õdusust, pane loovus tööle ning võid vähese vaevaga mõnusat olemist nautida.

Esimene nipp, minu lemmik – täida mõni anum elektriküünaldega, soovi korral võid sinna lisada ka lisakaunistusi. Mina võtsin ühe kasutuna seisva suure vaasi ja täitsin selle kuusekaunistustega. Sinna vahele sättisin ka valgusketi ning tulemuseks saigi üks väga mõnusa kumaga valgusti, mida saab ideaalselt panna toanurka või miks ka mitte riiulile.

Teine koht, kus jõuluvalgustid ära kasutada, on kõiksugu tooli-, lauajalgade ning trepikäsipuude ümber. Mina valgustasin oma teekonna teise korruse magamistuppa just sellise komplekti elektriküünaldega ning saan mõnusa ja julge sammuga minna end ööseks kerra tõmbama või käia vannitoas.

Viimase mõttena käin välja selle, et kuna kõik need jõuluvalgustid on väga kerged, saab nendega katta ka laed, seinad ja lauaservad. Abiks on siin kahepoolne teip, millega valgustraat näiteks laeserva kinnitada ning püsib see seal väga pikalt. Mina katsin endal valgusküünaldega ka kontorilaua, sest mõnusast valgusest ei saa pimedal ajal kunagi küllalt.

JõuluvalgustidTäitke oma kodu sooja valgusega

Pime aeg annab suurepärase võimaluse oma kodu eriliselt õdusaks muuta ja seda võimalust tuleb kasutada, sest muidu võib meie vaim kevadeks täitsa väsinud olla. Ühtlasi aitab see tekitada ka saabuvateks pühadeks seda õiget, ürgset ning lihtsalt toredat meeleolu. Mina kavatsen igatahes kõikides oma tubades jõuluvalgustid ühel või teisel moel kasutusele võtta. Kindlasti on ka teie kodudes sellel pimedal ajal vähekesele valgusele ruumi, leidke aega külastada kauplust Koduekstra ning tooge koju mõnusat jõuluvalgust!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here