Kas kaalu langetamine ilma treeninguteta on võimalik?

Vastus on jah! Kehakaalu saab efektiivselt vähendada ka ilma füüsiliste pingutusteta.

Kuid kuidas, küsite te? Nimelt toimub kaalulangetamine siis, kui keha põletab rohkem kaloreid, kui juurde saab. Trenn on peamine viis säilitamaks ilusat figuuri, kuid tihtipeale ei ole see ainus võimalus. Piisab ka pisikestest muutustest elustiilis ja toitumises, peale mida hakkavad soovitud tulemused järk-järgult ilmnema.

1. Näri toitu põhjalikult ning naudi igat suutäit.

Selline teguviis annab sinu ajule võimaluse töödelda, mida sa päeva jooksul tarbinud oled. Tänu sellele tunned, et peale söömaaega on sinu kõht meeldivalt täis.

2. Söömise ajal väldi tähelepanu kõrvalejuhtivaid asju.

Teleka vaatamine või telefoniga mängimine söömise ajal on tähelepanu hajutavad tegevused, mistõttu võid sa pahaaimamatult süüa rohkem, kui sooviksid.

3. Söö rohkem valku.

Valk suurendab täiskõhutunnet, mis omakorda vähendab üldist nälga. Suurepärasteks valguallikateks on näiteks munad, kala, kana, läätsed, mandlid ja kreeka jogurt.

4. Kasuta väiksemaid taldrikuid.

Tänapäeval on taldrikud märksa suuremad, kui nad olid mõnda aega tagasi, mistõttu esineb
tõenäosus süüa korraga liiga palju. Soeta omale väiksemad taldrikud, mis muudavad portsjonid suuremaks – nii on vähem tõenäoline, et lisate oma taldrikule liiga suure koguse toitu.

5. Hoia eemale rämpstoidust.

Rämpstoidu nägemine võib põhjustada suure isu, mistõttu tahaksite süüa rohkem, kui vajalik. Hoidke suupisted oma nägemisulatusest väljas, nii väldite soovimatut patustamist. Selle asemel varuge külmkappi hulganisti tervislikke snäkke.

6. Loobu magusatest jookidest.

Joogid, kuhu on lisatud hulgaliselt suhkrut, on kehakaalule laastavad. Ideaalse kehakaalu saamiseks ja säilitamiseks vaheta magusad joogid rohelise tee, või mis veel parem, vee vastu.

7. Joo klaas vett peale igat söögikorda.

See aitab vähendada näljatunnet ning hoiab meele rõõmsana!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here