Kuidas serveerida pilkupüüdev juustuvaagen?

Igal asjal on oma ülesanne. Võtame kasvõi noad. On olemas fileerimisnuga, leivanuga, kokanuga, lihanuga jne. Igal noal on oma ülesanne. Sama lugu on ka juustunugadega. Kui öelda juustunuga, siis enamikel tuleb silme ette nuga, millel on sees väike sisselõikega tera. Tõmbad noaga mööda juustukera ning õhukesed juustulaastud ongi valmis. Kuid see toimib ainult teatud tüüpi juustudega näiteks silindrilise Hollandi tüüpi laabijuustuga. Kuid juustusid on erinevaid ning kõigi juustudega klassikaline juustunuga hakkama ei saa.

Kui sul on tehtud juustuvaagen, kus on palju erinevaid juustusid, siis vajad ka korralikku juustunugade komplekti. Koduekstras on müügil Maku juustunugade komplekt, kus kõik vajalik olemas. Seal on olemas noad, millega saab mugavalt juustusid lõigata ning tõsta ja samuti kaasas efektne alus. Juustuvaagen algab ikkagi alusest. Maku komplektis on olemas tumedast kiltkivist juustualus, mis oma tegumoelt näeb väga eksklusiivne ning stiilne välja. Lisaks on kiltkivi pind kergelt kare ning kõik juustutükid püsivalt seal kenasti paigal.

Komplektis on veel neli erinevat serveerimistarvikut, mis mõeldud nii pehmemate kui ka kõvemate juustude jaoks. Üks nendest on selline peitli sarnane abimees, millega saab nö välja hööveldada peenemaid juusturibasid. Kui õigesti teha, siis osade juustudega tekivad vahvad juusturullid. Lisaks on komplektis klassikalisema tegumoega nuga, millega on just hea pehmeid ja muredamaid juustusid lõigata nagu valgehallitus- ja sinihallitusjuustud. Kui läheb juustutükkide tõstmiseks, siis seal tulevad appi juustulabidas ja -kahvel. Ühele saab panna juustutükke peale ning teisega saab mugavalt tükke ja viile tõsta.

Selline juustuvaagen meeldib inimestele kindlasti rohkem, sest nad saavad parajaid tükke endale ise serveerida. See lisab kogu söömisele ka natuke mängulisemat elementi. Üldiselt on juustuvaagen väga hea ning mugav lahendus, mida külalistele pakkuda, sest juustu armastavad kõik ning vaagnale saab asetada palju erinevaid sorte, et kõik leiaksid üles just enda lemmikud.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here