Parim kaaslane talvel – kuumaveekott

Ideaalset kaaslast leida võib olla küllaltki raske. Kuid on olemas üks kaaslane, kes kunagi alt ei vea ning teeb keha ja vaimu mõnusalt soojaks. Selleks on korralik kuumaveekott. See on selline asi, millel pikka aega ei olnud just väga seksikas imidž. Kuid nüüd on. Tegumood on muutunud, kuid otstarve on jäänud õnneks samaks – anda sooja.

Koduekstras on müügile jõudnud ühed väga ilusad ning talvise disainiga kuumaveekotid. Teha pole vaja midagi muud, kui see endale kiiresti soetada. Ajad vee kannus kuumaks, valad kotti ning mõnus kaaslane, millega talveõhtuid veeta, ongi valmis. Valida on kahe disaini vahel. Üks kuumaveekott on südametega ja teine põhjapõtrade kujunditega. Mõlemal kotil on ümber mõnus villane kootud kangas. Nii ei kõrveta keegi ennast ära ning soojust annab selline kootud kuumaveekott palju ühtlasemalt. Lisaks näevad mõlemad väga šefid välja ning sobivad väga hästi igasse magamis- või elutuppa.

Kujutage ette olukorda, kus tulete koju, varbad külmetavad ning käed on samuti punased ja rõsked. Kehal läheb natuke aega, et ennast üles soojendada ning sooviks ju kohe ja kiiremini kuidagi sooja saada. Panete veekeedukannu tööle, vesi läheb keema ning valate kuumaveekotti. Teete kõrvale veel oma lemmiktee, võtate peale pehme pleedi, kaissu juba tuttava soojaveekoti ning ongi juba mõnus äraolemine garanteeritud. Ei lähe kaua aega, kui juba kõik jäsemed on üles soojenenud, stress väheneb ning tuju tõuseb.

Lisaks on tulemas ka vana-aasta lõpp ja selle tähistamine. Saluuti ja rakette käiakse ikka õues öösel vaatamas, vahet pole kas paugub pakane või sajab tihedat lund. Teete tee peale kaasa sooja kuumaveekoti, pistate põue ning ükski pakane ega külmakraad teid enam ei heiduta. Kotti saate ka sõpradega jagada, kui keegi on näiteks kindad maha unustanud. Miks mitte käia ka talvel rohkem õues jalutamas ja külma ilmaga kuumaveekott kaasa võtta.

Kaaslasi on mitmeid, kuid õiget sõpra tunned ikkagi hädas. Iga talve suurim häda ongi, et kohutavalt külm on õues. Nüüd on sul võimalus endale muretseda tõeliselt tore kaaslane, kes aitab talve murevabalt üle elada.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here