Laadija adapter kadunud? Pole probleemi!

Laadja adapter

Laadija adapter kadunud, Instagrami vaatamine pooleli ning aku tühjeneb kiiremini kui rahakott nädalavahetusel kõige kuumemas klubis?  Meele muutub mõruks, kurbus ja teadmatus võtab võimust? Alles juba 2%-i akut, mida teha, kuhu minna? Kuhu ikka lähed kui aku pakib kohe kohe pillid kotti!?

Via Giphy

Aeg-ajalt juhtub ikka, et laadija adapter kaob kuhugi müstilistesse kohtadesse ära, umbes nagu sokid pesumasinas. Kuhu kadus? Seda siin ilmas ei tea keegi.

Aga worry not! Abi tuleb Nipimeistrilt! Tegelikult tuleb minna televiisori taha,sest seal on  USB auk, kus saad oma telefoni laadima panna. Okei, vanematel mudelitel ei pruugi olla, aga enamustel uuematel on see täiesti olemas!

Ei usu? No aga vaata videot, me räägime tõtt 🙂

Laadija adapter kadunud?

Hea soovitus kulub ikka marjaks ära! Ka siis, kui kõik pistikud on kasutusel, siis nüüd tead, et televiisori taga on olemas USB auk, mida saab laadimisel kasutada. Multifunktsionaalne värk see telekas, saad vaadata mõnusalt saateid diivani peal ning telefon laeb ka takkapihta!

Ära unusta seda ka vanematele öelda, sest ka neil võib laadija adapter ära kaduda ning nemad ei pruugi teada, et televiisori taga on olemas USB auk, millega tühja aku probleem lahendada!

Muidugi, veel parem oleks kui laadija adapter ei kaoks üldse ära. Nii on endal lihtsam ning muret ka vähem 🙂

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here