Loominguline suveaed sinu tubades ka kõige külmemal ajal!

Loominguline suveaed sinu tubades tekitab mõnusa suvise meeleolu ka kõige külmemal ajal. Majapidamises jääb ikka aeg-ajalt erinevaid esemeid üle, mis tavaliselt viime prügimäele või anname ära. Hiljem mõtleme, et ohh, kuhu küll midagi istutada või kuidas. Pole hullu, me inspireerime teid!

Vanale mööblile uus hingamine!

Alustame igasugustest mööbliesemetest, millele saab anda uue hingamise taimede ja lillede näol. Näiteks, ostad uue kummuti ning plaanid vana ära visata. Vana võid ära visata, aga ainult, et ilma sahtliteta, sest sahtlitesse saad istutada lilli. Tee nendest lillekastid või siis lõika sahtlid pooleks ning kinnita seina.

Vana kirjutuslauda ära tõtta kohe minema viima, vaid ka seda saad kasutada targalt ning raamaturiiuligi võid muuta huvitavamaks!

Purgid, potid, tassid - kõike saab kasutada!

Mis saaks parem olla kui värsked maitsetaimed või sinu lemmikud lilled, mis panevad su kodu lõhnama nagu suvi. Maitsetaimede ja lillede istutamiseks kasuta purke, potte, teekanne või isegi tasse. Ei ole vahet, kas uusi või vanu, vali sellised, mis sulle endale meeldivad või mis parasjagu üle on.

Sentimentaalne väärtus on ajatu!

Ostsid uued plätud, kummikud või kingad? Vanu ära visata ei taha, sest just nende plätudega käisid enda esimesel soojamaa reisil, kui said 18 või nende kummikutega müttasid maal vanaema juures. Ka kingadel võib olla sentimentaalne väärtus, sest need olid kingad, millega kepsutasid tantsupõrandal oma esimesel kohtingul praeguse kallimaga! Jäta need alles, sest kohe sa annad neile uue kasutuse ning iga kord neid vaadates, tulevad vanad head mälestused meelde!

Rippuvateks lilledeks kasuta lühtreid. Kui omal ühtegi ei ole, siis vaata vanakraami poodidest, sealt leiab tihtipeale ägedat kraami. Värvi üle ning riputa lakke. Kevadel ja suvel saad aga riputada need terrassile või aeda!

Loodan, et need pildid aitasid teid ning juba vaatate kodus ringi, et millest annab midagi põnevat teha. Kui oled midagi huvitavat valmis teinud, tee sellest pilt ning saada meile, et saaksime ka seda teistelegi jagada!

Pildid võetud pinterest.com

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here