Nipid, mis muudavad su elu kümneid kordi lihtsamaks!

Mõnikord on nii, et laiskus tuleb ja võtab võimust. Eriti veel kevadeti, kui väsimus lööb lausa nuiaga pähe. Siis ei jää muud üle, kui võtta kasutusele kõige karmimad meetodid. Ükski tegevus pole rumal, kui see toimib!

sobadsogood.com

Sirgenda särgid sirgeks!

Triikimine võib olla pinnuks silmas. Kui sul on käepärast mõni juustesirgendaja, siis oled sa päästetud! Lõpuks ometi on avastatud lahendus, mis aitab varrukad ja kraed sirgeks saada imelihtsalt. Särgi keskosaga on ilmselt asi pisut keerulisem, aga pole hullu. Meil on teine lahendus ka.

Võta särk pesema minnes kaasa!

Enne kui dušši alla lähed, riputa särk riidepuuga duššikardina külge. Veeaur aitab kortsud särgist välja siluda. Muidugi tuleb sellise viisi puhul varuda natukene rohkem aega. Seega – take a loooooong shower.

Ärka kiiremini!

Aseta oma äratuskell (okei, telefon) enne magama jäämist voodist kaugemale. Nii pead sa äratuskella kinni vajutamiseks voodist välja ronima. Sellega võidad sa umbes 2% hommikust aktiivsust. Jess!

Või hakka varem ärkama...

Ekstreemsem meetod julgematele: pane äratuskell iga poole tunni tagant helisema – alates kella 4-st öösel. Nii on kella 7-ks kindlasti uni läinud!

Ära raiska aega nõude pesemisele!

Kenjaalne. Ei mingit nõude pesemist: aseta kile taldrikule ning söök selle peale. Pärast eemalda taldrikult kile, viska see prügikasti ja voila, taldrik on puhas. PS! Lusika pead ikkagi ära pesema.

Või siis...

Kasuta tortillat! Selle saad sa pärast ära ka süüa.

Jahuta jook minutitega!

Mässi märg paber ümber pudeli ning aseta see sügavkülma. Proovisime ise järele ja… TOIMIB! Ei mingisugust aja raiskamist.

Anna meile teada, milliseid nippe sina tead!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here