Pähklipurustaja toob pähklitest sisemise ilu välja

Sügis ei too õuele ainult ploome, õunu ja pirne. Need, kellel veab, saavad ka pähkleid. Pähkleid ei saa just igal aastal ühepalju. Mõnel aastal on neid rohkem ning mõnel jällegi vähem. Kuid poodides on alati pähkleid saada. Kes sarapuupähkleid enne söönud on, need teavad, et just koorega pähklid on kõige paremad. Lisaks on pähklite purustamine väga mõnus ning närve rahustav tegevus. Kuid milline pähklipurustaja see kõige sobivam on?

Kui mõelda pähklite peale, siis mis esimese asjana teile pähe torkab? Võib-olla pähklitort või pähklikreem? Minule meenuvad esimese asjana oravad. Kes oleks parem pähklipurustaja, kui seda on orav. Õnneks või kahjuks ei ole võimalik oravaid enda jaoks nii tööle panna, et nad meie eest pähkleid puhastaksid. Mida siis teha? Meie soovitus on endale muretseda oravakujuline pähklipurustaja, selline särav ja hõbedane. Kuidas see siis töötab. Lihtne. Võtad pähkli näppude vahele ning tõstad orava saba üles. Seejärel lükkad pähkli oravale lõugade vahele, vajutad tal saba alla ning pähklikoor puruneb imeväel. Kui peaks juhtuma, et pähkel on kõvema koorega, kui alguses tundus, siis tuleb tegevust korrata. Ega sellise orava hambad kulu ning küll ta lõpuks talle püstitatud ülesandega ka hakkama saab.

Mida teeb pähklipurustaja siis, kui pole vaja pähkleid purustada? Eks ta puhkab ning näeb muidu väga ilus ja särav välja. Selline ilus orava kuju näeb ju väga hea aknalaual või kaminasimsil välja. Näiteks mõnikord on vaja kirjutuslaua taga raskust kasutada, et paberilehed laiali ei lendaks. Kohe tõttab selline metallist ja raske oravapoiss appi. Kellele pähklid meeldivad ning selline tubli oravakujuline pähklipurustaja kodust puudu, siis võime öelda, et sellise vahva orava leiate Koduekstrast.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here