Sõbrapäev ukse ees: koogi sisu pagaritelt, pühendus sinult!

Sõbrapäev-Nipimeister-Clara

Teame küll, kui lihtne on öelda, et parim kink nii sõbrapäevaks kui ka teisteks tähtpäevadeks on ise tehtud. Ikka oma kätega ja läbi suure armastuse. Mõni inimene aga – ja vabandage nüüd soolisi stereotüüpe – reeglina mõni meesterahvas lihtsalt pole loodud küpsetama. Sõbrapäev käes ning proovib ta kuidas tahes, kuid ikka vajub tort kokku või läheb suure armastusega tehtud kook kõrbema.

Homme on sõbrapäev ja oma kõige kallimaid tahaks meist igaüks üllatada. Vahel lihtsalt on nii, et tuleb spetsialistide andele alla vanduda ja tunnistada, et nad teevad oma asja paremini kui meie. Eesti Leivatööstuse kookide ja tortide sari Clara on kõigest eelkirjeldatust suurepärane näide.

Väike nipp teile veel: pagaritöökojast soetatud koogitüki, muffini või kreemikorvikese võib koduste vahenditega ka väga isiklikuks disainida. Päris luiskama me teid ei õhutaks – enamik meist selliste hõrgutiste valmistamisega kodus hakkama ei saaks ja sellest saab igaüks aru. Küll aga teenite suure tõenäosusega oma kaasalt või sõpradelt plusspunkte, kui lisate ise oma parema äranägemise järgi koogikesele mõne vahva detaili – kasutada võib selleks näiteks šokolaadipuru, vahukoort, väikeseid kommikesi või puuvilju.

Ajapuudusest ja oskamatuse taha end peita ilmselgelt ei saa. Clara koogid ja nende imeline maitse on suurepärane näide, kuidas sinult suure pingutuse tõttu valminud isetehtud “hõrgutise” saav sõber või armastatu ei pea sulle tänutäheks võltsi naeratuse kinkima, vaid saab teha seda täiesti siiralt. Asjatundja tehtud koogikesega koos ulatad sõbrale isetehtud kauni sooviga kaardi ja võid päris kindel olla – sõber mäletab seda veel aastaid!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here