Üllatavalt kavalad nipid patsikummiga

Kas teadsid, et tavaline nõukaaegne patsikumm suudab teha imesid? Ilmselt vedeleb igaühel teist kodus mõni selline, mis kuidagi otstarbekat kasutust ei leia. Nii uskumatu, kui see ka poleks, soovitan ma teil need nüüd üles otsida, sest hakkan jagama nippe, mida te kindlasti proovida tahate.

Uste paugutamisel on lõpp!

Aseta patsikumm ümber ukse mõlema lingi nii, et see jookseks üle riivi. Kui nüüd keegi sinu peale vihastab ja püüab toast lahkudes enda järel ukse pauguga kinni lüüa, siis see tal enam ei õnnestu.

discountqueens.com

Õunaviilud püsivad kauem värsked

Lõikasid endale liiga palju õunaviile ja nüüd ei jõua neid enam ära süüa? No problems! Pane alles jäänud viilud kokku tagasi ja seo nad patsikummiga kinni. Tihedalt koos olevad viilud püsivad värsketena ning nende oksüdeerumisreaktsioon aeglustub.

rubberband.com

Eemalda liigne värv pintslilt

Kui läheb suureks värvimistööks, siis aseta patsikumm pikkupidi üle värvipurgi. Vastu kummi saad tõmmata pintsillt üleliigset värvikogust.

twentysomethingliving.com

Kleidid ja särgid libisevad riidepuult maha? Lahendus peitub patsikummis

Keera patsikummid ümber riidepuu äärte. See hoiab ära rõivaste libisemise riidepuult.

rubberband.com

Lõikelaud püsib kindlalt paigal

Vahest satud hakkimisega nõnda hoogu, et lõikelaud muudkui sõida mööda lauda ringi. Selle vastu aitavad taaskord patsikummid. Lihtsalt aseta need lõikelaua ümber ja ongi korras.

youtube.com

Odav telefonihoidja autosse

Vajad autosõidu ajal jälgida telefonilt Google mappi? Ohutuse mõttes lükka patsikumm läbi konditsioneeriava ja aseta telefon läbi kummist tekkinud aasade.

twitter.com: @Arminda86

Lusikad ei vaju enam kaussi

Aeg-ajalt libisevad kaussi asetatud lusikad toidu sisse. Ja see teeb meele ikka mustaks küll. Selle vältimiseks seo patsikumm ümber lusika.

youtube.com

Keera purgilt kaaned vaevata maha

Et purgikaant pealt keerates käed libisema ei hakkaks, aseta kaks kummi ümber purgi ning üks ümber kaane.

thekrazycouponlady.com

Murdunud lukud pole enam probleemiks

Kui su lukult on ära murdunud ripats, millega kergelt lukku kinni-lahti tõmmata, siis kasuta patsikummi. Lükka kumm läbi luku aasa ja nii tekitad endale odava ripatsi, millest ilusti kinni haarata.

icanstyleu.com

Nippe jagas buzzfeed.com.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here