Vahva rahakassa oma rikkuste hoiustamiseks

Raha pidi sulama nagu vaha, ühtemoodi nii sukasääres kui hoiukassas hoides. Mõnel on kombeks isegi pankade kätte kogu oma teenistus usaldada, aga ega sinnagi seda senthaaval ei viida ja neid sente ju koguneb teinekord päris palju. Mul pole ühtegi püksipaari, mille taskutest ma vähemalt pulgakommi jagu raha ei leiaks, lisaks kõik need korvikesed ja kausikesed mu elamise riiulitel, oh õudust. Õnneks pakub Koduekstra mitme erineva rahakassa näol sellele väga vahvaid lahendusi.

Rahakassa temale ja…või noh, ainult temakesele. See oleks üheks suurepäraseks kingiks kokku elama asunud paarikesele – tulevikku vaatav tegevus raha kogumise näol on ühe väikese vimkaga väga lõbusaks tehtud. „Temale ja temakesele” jaotatud rahakarbi peal on kaks pesa, kust peenraha sisse pista, kuid mõlemad suunavad sendid just temakese sahtlisse.

Juhul, kui pole tarvis oma peenraha kellegagi väga võrdsel moel ära jaotada, võib enda sentide kogumiseks riiulile seisma jätta ka ühe väga toreda lilla elevandi. See elevant on nii vahva, et tegelikult ei peagi sinna sente sisse toppima. Rahakassa või mitte, juba selle riiulil ootava lilla Londiste nägemisest piisab, et teha su päev rõõmsaks.

Loomulikult on Koduekstras olemas ka kõige traditsioonilisem hoiupõrsas, millega tuleb lisaks kaasa üks vinge haamer ja rahuldustpakkuv võimalus see põssa raha kättesaamiseks selle sama haamriga kildudeks lüüa.  Sobib väga hästi kingituseks noorematele. Ma mäletan, et väiksena mul ei lubatud rahapõrsaid katki teha. Pidin sellest totakast august seal põhja all oma sendid välja raputama, aga siin on haamer kaasas ja seega on selle lõhkumine vaid eesmärgipärane kasutamine. Saab oma rahahunniku kätte ning, kuna kildudel on kombeks õnne tuua, võib ka selle saabumiseks end valmis panna.

Tegelikult on rahakassa ju ikkagi väärt asi, sest püksitaskust leitud sentide eest võib oma suud küll magusaks teha, aga neid kogudes võid pikapeale end täitsa suure varanduse omanikuna avastada. Leia Koduekstrast endale või kingituseks üks meelepärane hoiukassa ja rikkuste kogumine võibki alata, sest pea meeles – kes senti ei korja, see krooni ei saa!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here