Valgustatud jõuludekoratsioonid

Jõuluvalgustid

Jõulud – igal aastal tulevad need alati liiga kiiresti, aga mitte kunagi piisavalt vara. Vähemalt minul on nendega selline veidralt paradoksaalne side, sest jõulutoimetusteks jääb alati liiga vähe aega, kuid samas seda jõulutunnet sooviks juba jaanidel nautima hakata.

Kuidas siis neid muresid lahendada? Üks võimalus on juba varakult oma väikeste kätekestega jõulutunnet tekitama hakata ja seda sellisel kujul, et lõpptulemina ka oma jõuludekoratsioonid saaksid külge erilisemat sorti hõngu. Tooraine selle mõnusalt ootusäreva jõulutunde tekitamiseks leidsime kauplusest Koduekstra ning nii mõndagi tuli koduriiulitelt.

Jõulutunne vaasi kasvama

..või purki või pudelisse või mis tahes pisut läbipaistvasse anumasse, kust kiirguva valguskumaga võiksid täita kogu oma elamise. Just valgus on see, mis minul esimese asjana jõuludega meenub – see mõnusalt soe, pehme ja õdus tunne, mida kodune jõuluvalgus pakub on võrreldamatu.

Üks äge nipp, kuidas seda ilusasti teha, on täita sellega mõni nendest eelmainitud anumatest. Mina haarasin riiulist ühe suure vaasi, sest ühtegi tõsisemat sülemit lilli mul talvisel ajal oodata ei ole ning panin sinna sisse jõuludekoratsioonid, mida mul hulganisti kapis ootamas on. Nendele seltsiks läks valgustraat, mille ma kõikide nende kaunistuste vahele sisse kerisin. Tulemuseks sai üks mõnusa kumaga vaasi täis valgust, mida võib istutada kuhugi toanurka või riiulile.

JõuluvalgustidKusjuures, jõuludekoratsioonid, mida sinna vaasi paned, nendega võid päris mitmeti mängida, kuid kõige paremini just sobivad pisut läikiva pinnaga ehted. Näiteks sellised kuusemunad või hoopistükkis üldse kuusekard. Mina kasutasin endal ära eelnevatest aastatest jäänud kraami, kuna sel aastal on jälle aeg ehetekomplekti uuendamiseks.

Nagu alguses ka mainisin, võid oma jõulutunnet kasvatada ka purgis või pudelis. Viimasega on see häda, et sinna peale valgustraadi midagi enamat ei mahu, aga ühe tumedat karva pudeliga polegi enamat vaja. Pista valgustraat mõnda kasutatud õlle- või šampusepudelisse ning jäta see riiulile seisma ja ilus valgusti on olemas.

Kui pudelitelt siltide kraapimine liiga tülikas tundub, saad Koduekstrast midagi täitsa puhast leida. Sama võid teha ka klaaspurkidega, aga sinna või pista mõne üksiku kuusemuna või mõned muud jõuludekoratsioonid ning teha riiulile purkidest lausa terve rivi põnevaid valgusteid, kõik täis ehedat jõulutunnet.

Valged ja õdusad jõulud on meie endi teha

Sellised vahvad valguskaunistused on hea viis, kuidas oma elamisele pisut erilisemat hõngu anda ning ühtlasi lubab see ära kasutada palju sellist kraami, mis muidu kasutuna seisavad. Ja lisaks – nende meisterdamisel võib anda tegevust ka pere kõige väiksematele, nii saab ka neis juba varakult seda põnevat jõuluärevust süstida. Leidke julgelt nüüd oma kodudes üles kõik need kohad, kuhu sületäis jõuluvalgust ära mahuks, kõik vajaminev on leitav Koduekstrast ning tegema!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here