Video: juuksesirgendaja aitab ka kelmikad lokid pähe saada

Sirgendamine - Nipimeister

Teame kõik kuulsat lauset “kui üks asi suudab teha kõike, ei suuda ta tegelikult mitte midagi.” Sedasorti targutamine on eriti õigel kohal igasugu puhastusvahendite puhul, mis lubavad ühtaegu puhtaks küürida sinu kraanikausi, esikupõranda kui ka katlakivi täis kodumasinad. On ilmselge, et selline vahend ei kõlba tegelikult mitte millekski. Täna proovime aga “kaks ühes” toodet teisest valdkonnast. Testimisele läheb nimelt juuksesirgendaja, mis töötab samas ka lokitangidena.

Sellise juuksesirgendaja hankisime endale digipoest Klick. Tootnud on selle tuntud juuksehooldustehnika firma Babyliss. Mudeli nimi on 2 in 1 Intense Protect ST330E.

Leidsime ka rõõmsa modelli, kes meie ja Babylissi kätte oma juuksed usaldas ning asusime tegutsema. Plaan oli kõigepealt juuksed sirgeks saada ning siis samade tangidega uhked lokid vorpida. Postituse lõpus saate kogu protsessi ka videost näha. Etteruttavalt võib juba öelda, et erinevalt eelkirjeldatud puhastusvahendist, sai Babyliss mõlema lubatud teenusega väga hästi hakkama.

Firma ise reklaamib vahendit väga õigustatult läbi lihtsa fakti moe kohta. Kuigi juuksemood muutub pidevalt ja erinevad trendid, kuidas me hooajati oma juukseid sätime, vahetuvad, siis stiilselt siledad juuksed ei ole kunagi out. Sileda pea garanteerivad spetsiaalsed keraamilised plaadid, mis aitavad luua maksimaalselt sileda soengu väga kiiresti.

Ühtlaselt siledad ja sirged juuksed ning kohevad lained on mõlemad selle seadeldisega kui käkitegu. Saladus seisneb selles, et lisaks sirgendavatele plaatidele seadme sisekülgedel, asuvad kuumad plaadid ka toote väliskülgedel. Need aitavad kaasa lokkide tegemise protsessile.

Sirgendamine oli tangidega lihtne. Valisime ka sellise juuksetüübi järgi modelli, et juuste sirgeks saamine läheks võimalikult kiiresti ja valutult ja me saaksime põhifookuse suunata sellele, kuidas meie seadeldis täna lokkide tegemisega hakkama saab.

Juukseid ümber tangide keerutades ja samal ajal juuksepinnalt tange alla libistades saab terve pea laineliseks tegemisega hakkama umbes 20 minutiga. Oleneb muidugi juuksetüübist, juuste paksusest jpm. Viimati kirjeldadud lisapaneelid tulid igati kasuks. Internet on täis igasugu õpetusvideoid, kuidas ka täiesti tavaliste sirgendajatega endale lokid pähe teha, aga see seadeldis on siiski välja töötatud nõnda, et temast on sulle tõesti ekstraabi, kui peaks tulema tuju lained pähe keerata.

Babylissi kaks ühes sirgendaja-koolutajaga jäime meie igatahes väga rahule. Oleneb kindlasti inimesest, aga meie igapäevane välimus sõltub väga tihti sellest, mida me öösel unes nägime ja millise tujuga parasjagu hommikul ärkame. Tahame, sirgendame juuksed šikilt sirgeks ja kui tahame, siis keerame pähe hoopis kelmikad lokid. Vinge, et on olemas ka seade, mis selliseid tujupuhanguid ja muutlikku meelt toetab!

Tegime oma katsetustest Klickist ostetud Babyliss Intense Protect ST330E ka näitliku video.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here