Putukatõrjevahendid

Suvi toob endaga kaasa palju toredat – rohelise looduse, võimaluse kanda lühikesi pükse ja kleidikesi ning need pikad ja mõnusad päevad, mille käigus loodust nautida. Kuna head pole ilma halvata, ärkavad koos lillede ja liblikatega ka igasugu sääsed-parmud-puugid ja  kärbsenuhtlused, kes ei lase sul ennast looduses üldsegi mitte nii mõnusalt tunda kui tegelikult võiksid. Õnneks on kaupluses Koduekstra nende peletamiseks mitmeid putukatõrjevahendid, millest ma täna kerge ülevaate ka teen.

Koduseks kaitseks

Suvine soe ja teinekord seisev õhk panevad meid tihti aknaid ja uksi avama, kuid see lubab tuppa lisaks värskele õhule ka sääsed, kärbsed ja muud satikad. Siin tuleb hästi abiks putukavõrk, mille saad lihtsa vaevaga oma aknaraamile kleepida.

Ükski kutsumata sitikas end sealt sisse ei lennuta ning õhtul, kui hakkad magama jääma, ei pea kuulma seda ühte sääske seal toa kaugemas nurgas ringi pinisemas. Võrk kinnitub takjapaela abil ning seda on võimalik ka pesumasinas pesta.

Kui need nuhtlused juba aknast sisse on saanud, siis ka selleks puhuks on lahendused olemas. Üheks neist on legendaarne kärbsepaber, mis on vastupandamatu kõigile kärbselistele. Isiklik kogemus on näidanud, et ka parmud, herilased ja teinekord sääsedki leiavad oma lõpu selle kleepuva riba küljes.

Kes soovib oma putukatapus olla pisut aktiivsem, teile on valikus mitut erinevat värvi kärbsepiitsasid. Nendega ei pea kärbest kuhugi pinna vastu lömaks virutama, vaid piisab väikesest kontaktist ning elektrivool teeb nuhtlusele otsa peale. Sedasi ei jäta nende hukk su seintele ja teistele pindadele ka ühtegi jälge.

Õueminekul kaasa

Putukatõrjevahendid peaksid olema kaasas ka pikemaks ajaks loodusesse minnes. Teinekord võib sattuda sellisesse neetud sääseparve, et pärast kisub terve nägu nende jälgedest paiste. Ohtu peidavad endas kohe kindlasti ka puugid ja niisama nuhtluseks on parmud. Kõik kolm saab ühe võluvitsaga eemale peletada – Diffusil putukatõrjevahenditega.

 

Sääse-puugi-parmu peletamiseks sobib väga hästi Diffusil+, mis hoiab sääsed eemal vähemalt neli tundi. Aga see võib olla pisut liiga karm laste nahale ning seetõttu tasub pere väiksematel kasutada Diffusil Familyt.

On teatud asju, mida lihtsalt ei peaks enam välja kannatama – igasugu verehimulised putukad on ühed nendest. Suvi peaks olema ikkagi nautimiseks, ilma nende kutsumata sitikateta. Koduekstra valikus on mitmed putukatõrjevahendid, millega saab neid oma kodust ja kehalt eemal hoida ning ma soovitan neid täitsa kasutada. Olge terved ning mõnusalt putukavaba suve!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here