Eelista GreenCoat loodussõbralike pinnakatetega katusematerjale!

weckman-greencoat

GreenCoat keskkonnasõbralikest pinnakatetest teraspleki katusematerjalid on asi, mille peale tõsiselt mõelda! On vaid rõõm tõdeda, et keskkonnasäästlikkuse peale mõeldakse üha enamates tootmisvaldkondades. Ammu ei ole see vaid kütuse- või toiduainetööstuse pärusmaa. Aina rohkem kogub roheline mõtteviis populaarsust ka ehitusvaldkonnas, mistõttu ei ole ainuüksi katusele värvi valimine oluline osa kattematerjali leidmisel. Tähelepanu pööratakse ka sellele, millise jälje jätab katus meie keskkonnale.

SSAB GreenCoat loodussõbralike pinnakatetega terasplekist katusematerjalide müügiga tegeleb Eestis Weckman (ESCO AS), mille edasimüüja Heiki Kase sõnul võib ka kvaliteetne ning tugev katus olla samas keskkonnasõbralik.

weckman-greencoat

Mis on plekkmaterjali valikul oluline, kui hakatakse ehitama näiteks katust, angaari või kuuri?

Weckmani tootevalikus on erinevad materjalid eri tüüpi hoonetele. Valikut tuleks alustada küsimustest, kaua tahame ehitist kasutada, kas on tegemist esindushoone või abihoonega ning milline on  keskkond, kus hoone asetseb. Kauni kodu ja ühiskondlike hoonete katuste, fassaadide katmiseks on meil uus GreenCoat’i teraspleki tootevalik. GreenCoat on tuntud terasetootja SSAB uus värvitud teraspleki tootesari, mille tootevalikust leiab kvaliteetseid plekktooteid igale maitsele ja vajadusele.

Mida GreenCoat terasplekist materjal endast kujutab?

See on uudne värvilise teraspleki tootepere, mis on senistest keskkonnasõbralikum ja ka paremate tehniliste omadustega.

Mis vahe on GreenCoat’i materjalil ja tavalisel plekkmaterjalil?

GreenCoat’i materjalide pinnakattes on kasutatud tavapäraste fossiilsete komponentide asemel biotehnoloogilisi komponente. Pinde tootmisprotsess on CO² emissiooni silmas pidades üks puhtamaid maailmas ning seeläbi vähendavad need ökoloogilist jalajälge ja aitavad kaasa rohelisemale elukeskkonnale. Samuti on parem pinnakatte kestvus, UV vastupidavus ja töödeldavus.

Kus seda ehitusel kasutada saab?

GreenCoat tootesarjas on  erinevad värvitud teraspleki tooted katuse materjaliks, fassaadimaterjaliks ning vihmaveesüsteemide tootmiseks. Värvitud plekist saab valmistada ka erinevaid kaitseplekke (veeplekid, liiteplekid, parapetiplekid ja muud).

Kust saaks huvi korral rohkem infot toodete kohta?

GreenCoat’i materjalidest toodetud katusematerjale saab osta Weckmanist või meie edasimüüjatelt üle Eesti. Ühendust võivad võtta ehitajad, majaomanikud, põllumehed, plekksepad – ühesõnaga kõik, kes vajavad kvaliteetseid plekktooteid ja mõtlevad samas ka keskkonnasäästlikkusele. Meie toodetega saab lähemalt tutvuda ka veebilehel www.weckman.ee.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here