Mugavuse võti seisneb kaasaegses lukusüsteemis

Kõik oleme vähemalt korra elus tundnud seda tunnet: tuleme parasjagu poest või väljasõidult, käed on asju täis ning siis avastame, et välisukse võti on jäänud taskupõhja – või mis veel hullem! – varu teksapükste taskusse, mis on kotis kõige all. Ohkame, paneme asjad maha ning hakkame võtit otsima. Kui võti leitud, tuleb mõnel veel uksest sisse astudes võtta maha alarm. Rabelemist on oi kui palju!

Mugavus ennekõike

Tegelikult ei pea enam võtmekimpude ja alarmidega mässama, sest moodsad ajad nõuavad moodsaid tingimusi. Nii on LukuExpertil pakkuda erinevaid süsteeme, mis käivad ajaga kaasas ning panevad Sind vanu võtmekimpe unustama.

Näiteks uute fonolukkudega saad uksi avada stiilselt juba eemalt ühe kaugjuhtimisvõtmega. Üldiselt on sellised süsteemid levinud rohkem era- ja väiksemate kortermajade juures, kus saab liita ära ka garaaži ning abiruumide lukud.

Kui tahta elada veel rohkem võtme- ja puldivabalt, siis eksisteerivad ka koodlukud, nagu Yale Doorman. Osasid koodlukke saab avada ka distantskaardiga, kuid siis peab olema kindel, et see on ikkagi turvalises kohas. Pealegi päästavad koodlukud võtmete unustamisest, mis on samuti suur boonus neile, kes selles varem osavad olid.

Nagu võti lukuauku, on ideaalseks lahenduseks ka modernne Cliq ja iLOQ. See elektrooniline süsteem ei vaja tüütuid kaableid ega tühjenevaid patareisid, sest kogu vool süsteemi haldamiseks toodetakse väikese generaatoriga, mida käivitab südamikku sisestav võti. iLOQ süsteemiga saad olla võtmete peremees ning määrata, kes ja millal uksest sisse pääseb. Kui peaksid soovima oma kodul või ettevõttel kasutada iLOQ süsteemi, siis lihtsalt eemalda oma vana lukusüdamik ja asenda see uue elektroonilise lukusüsteemi vastu. Mugav ja lihtne, kas pole?

Ka näpp võib olla võtmeks

 Paljud meist on lapsena oma õhumajade ja -autode uksi “näpuga” kinni keeranud, kasutades seda funktsionaalset kehaosa justkui võtmena. Aga võta näpust – kes oleks seda teadnud, et see nali tõeks osutub!

Nüüd on 21. sajand toonud meile kätte sõrmejäljelugejad, mida saab kasutada hõlpsasti ka lukkudena. Moodsad lukusüsteemid peavad vastu -30 kuni +60 kraadises kuumuses, lisaks on nad nii ilmastiku- kui ka veekindlad. Nii et paukugu õues pakane või kõrvetagu kuum päike, omanikule ligipääs on tagatud iga ilmaga.

Nutitelefon võtmeks? Pole probleemi!

Teame ju küll, et nutitelefon teeb kõike ning järjest populaarsem on ka nutitelefoni võtmena kasutamine.

Eriti suureks abiks on nutilukk lastega peredele. Kui lapsel peaks ununema kas kood või kiip, saavad lapsevanemad avada lapsele ukse distantsilt oma telefonist. Ja kui peaks tekkima ühel hetkel vajadus sõpru või remondimehi uksest sisse lasta, saab telefoni lukusüsteemi äpist seda lihtsalt teha ja virtuaalseid võtmeid jagada. Ettevõtetele ja korteriühistutele oleme välja töötanud ka kontaktivaba läbipääsulahenduse, kus ukse avamiseks ei pea ust ega linki elanik, külaline, kuller ega töömees puutuma.

Kui raha ei ole lukusüsteemiks kohe välja käia

Kui natuke ringi vaadata, siis jääb silma, et modernsed lukustussüsteemid on ikkagi mõningal määral arvestatav väljaminek. Samas, turvalisust ja mugavust tahab meist ju igaüks. Mida selleks teha, kui vahendeid napib? Õlekõrsi on mitmeid.

Vahel on mõni sõber nii hea, et on nõus kohe summa välja käima, sest oled teda aidanud ja aitad ilmselt edaspidigi. Mõni aga kogub ja hoiab raha selleks ajaks, kui renoveerimine ja remont pihta hakkavad. Aga tegelikult on võimalik veel üheks lükkeks – järelmaks. Nii on näiteks Finora Capitalil see võimalus täiesti olemas. Järelmaksuga saab ostude eest tasuda järk-järgult ning maksegraafikut on võimalik sättida iseenda võimaluste kohaselt. Tingimustega saad tutvuda siin.

Nagu eelnevast selgub, siis mugavuse võti seisneb kaasaegsetes lukustussüsteemides. Enam ei ole vaja suuri võtmekimpe ja pidevat kõlistamist, sest modernsus on n-ö jalaga ukse lahti löönud. Nii on lukustussüsteeme mitmeid – Sinul tuleb lihtsalt endale sobiv leida.

 

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here