Nutikell kui igapäevane abimees

Üha enam otsime võimalusi, kuidas oma elu mugavamaks teha. Kui kunagi oli moodne, et Sul oli nutitelefon tagataskust võtta, siis nüüd ilutseb paljudel randme peal nutikell, mis sisuliselt lubab erinevate toimingute korral jätta telefoni tagataskusse. Kui peaksid olema sportlane, naudid niisama aktiivset eluviisi või Sul on pidevalt sada asja käsil, siis nutikell sobib randmele nagu jooksutoss jalga.

Miks nutikell ikkagi soetada?

Nagu enne öeldud, siis inimest dikteerib mugavus. Iga kord bussile, koosolekule või kes teab kuhu kolmandasse kohta kiirustades, on meil harjumus koukida telefon taskupõhjast välja ning sealt siis kella vaadata. Hoopis mugavam on kasutada selleks oma nutikella, millega mitte ainult demonstratiivselt kella vaadata, vaid ühildada ära telefoni teiste funktsioonidega. Nii saad nutikellaga lugeda oma meile ja sõnumeid, võtta vastu kõnesid, ole sa siis metsas, rabas või maailma otsas, ning uurida, kas midagi üliolulist on kalendrisse tolleks päevaks paigutatud.

Kui harrastad liikuvat eluviisi, võiks liialdamata öelda, et nutikell on treeneri eest, kuna annab tagasisidet. Nii saad vaadata, kas ka täna on kogunenud 10 000+ sammu ning lugeda pulssi, aga ka analüüsida unetsüklit ja muud sportimisega seonduvat. Võimalusi on ühesõnaga mitmeid. Vahel võib aga juhtuda, et trenni tehes eksid ära, mis ei ole tegelikult üldse häbiasi, sest seda juhtub ka parimatel, ning siis vajad pääseteed. Kui Sul peaks aga käe peal olema nutikell, on üpris suur tõenäosus, et ta juhatab Sind metsast välja tänu GPS navigatsioonile, sest ka see funktsioon on võimsamatel kelladel sisse integreeritud. Väga hea on seda näiteks kasutada just laste kelladel, et kontrollida nende käimisi. Pealegi on nutikell korralikult ümber randme ning see ei kao võrreldes telefoniga nii lihtsalt ära, mis hajameelsusest võib taskust sageli leida oma koha bussiistmel või pargimurul.

Ka poes võime olla hajameelsed: tihti unustame oma rahakotte autosse või hoopiski koju. Siis päästab päeva nutikell, millega on võimalik elegantse liigutusega kaarditerminali vastu viibates makset sooritada. Kui see ei ole mugavuse tipp, siis mis veel?

Siiski tasub ennekõike mõelda, milleks nutikell vajalik on, sest kui Sa just allveesukeldumisega ei tegele, pole mõtet osta kella, mis isegi kahekümne meetri sügavusel statistikat teeb. Nutikell tuleb soetada vastavalt sellele, millised on eluviisid ja harjumused.

Kui hind tundub olevat krõbedam

Nutikell ei ole just kõige odavam väljaminek – tegu on ikkagi tehnikaseadmega. Vaadates e-poodides ringi, näeme kellasid, mille hind võib varieeruda 75 eurost 800 euroni. Seepärast tasub enne kella soetamist võtta aeg maha ning võrrelda erinevate poodide tooteid ja hindu, et otsus oleks kaalutletud. Veelkord tasub mõelda sellele, milliseks otstarbeks nutikella vaja on, ning alles siis sooritada vajalikud toimingud.

Nagu teame, siis e-poes ostlemine hoiab aega kokku, millele lisanduvad veel mõned head küljed. Näiteks Finora Capital on krediidiliini sidunud ära rohkem kui 1000 e-poega. Kes veel ei tea, siis krediidiliiniga on võimalik e-poe ostude, näiteks nutikellade soetamise eest tasuda osade kaupa. Igakuiselt tuleb tasuda ainult intressi kasutatud limiidilt, mille põhiosa saab vähendada klient talle sobival ajal ja summas. Sealjuures tuleb krediidilimiiti taotleda vaid üks kord ning edaspidi saab juba rahulikult erinevates e-poodides shopata uuesti limiiti taotlemata. Täpsemate tingimustega saad tutvuda siin.

Nutikell on moodsa ajastu abiline – ta kontrollib Su käimisi, aitab vajadusel meelt lahutada ja sündmusi meeles pidada ning hoiab silma peal Su tervisel. Kahtlemata tasub ost end ära, sest see teeb elu palju mugavamaks. Loomulikult ei saa mööda vaadata ka moest, sest täna on nutikell kasvav trend.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here