Puhka Eestis

Praegu on vist kollektiivselt üks kõige stressirikkamaid aastaid lähiajaloos ning nüüd kus on suvi ja paljud meist võõramaist puhkuseparadiisi sooviksid külastada – ei saa, kas on piirid kinni või on oht sealt järsku mitte tagasi pääseda. Ja nii ei saa ju puhata! Tegelikult saab ikka küll – puhka Eestis! Kuna puhkus, ükskõik kas Eestis või välismaal, peaks mugavalt sujuma, siis mõtlesin kirjutada üle mõned vajalikud punktid, mis teie puhkust lihtsamaks võiksid teha. Abiks nippidel ja puhkuseaegsetel tegevustel on täna kauplus koduekstra, kust leiab vajalikku nii koduaias kui ka matkarajal puhkamiseks.

Puhka Eestis kõige vajalikuga

Eesti on täis põnevaid ja avastamist väärt kohti – võib ju seigelda Ida-Virumaa mägedel ja kaevandustes, käia paradiisisaartel mida leidub isegi mõnes meie kohalikus järves või nautida sügavates Eesti metsades leiduvat looduslikku rahu. Olenemata sihtkohast, on meil kõigil siiski üksjagu varandust mida reisil vaja läheb ning kui te just seljakotirändajana oma puhkust veeta ei plaani, siis kulub üks korralik reisikohver kindlasti marjaks ära.

Koduekstra valikust leiab erinevas suuruses kohvreid millega võib terve pere ära varustada nii, et igaüks saab oma asjadega ise toimetada. Juhul kui kõigile samad kohvrid meeldima hakkavad või selleks, et neid lennujaama kohvrilindilt (kui kunagi tulevikus ka lendamiseks asja) paremini üles leida, tasub oma kohvrile silt külge panna. Selle teisele küljele saab ka oma kontaktinfot lisada, et mõne eksimuse korral asjad ikka sinuni tagasi jõuaksid. Igati praktiline silt!

Kes oma kohvrit ikka eriti kindlaks soovivad muuta, neile sobib see komplekt kohvrisildist, pisikesest tabalukust ja kohvririhmast.

Hoia end värske ja tervena

Operatsioon „Puhka Eestis“ toimib kõige paremini siis, kui saad piisavalt und ning ei pea muretsema haigeks jäämise pärast. Magamiseks kõige parem koht on üldiselt ikkagi voodi, aga kui avastate Eestimaad näiteks auto või bussiga, siis võib üksluisemaid teelõike kasutada ka silmade puhkamiseks. Loomulikult juhul, kui te ise roolis pole. Selle puhuks tasub mõelda mugava kaelapadja soetamiseks, mis hoiab pead mõnusas asendis nii Tallinn-Tartu maanteel veeredes kui ka lihtsalt peatuse ajal kiiret uinakut tehes.

Lisaks piisavale unele aitab tervist hoida ka korralik hügieen ja õnneks pole selle jaoks vaja tervet oma vannitoa kappi kohvrisse kaasa pakkida. Paki oma seebid, kreemid ja muu vajalik reisipudelitesse ning saad end terve reisi vältel mõnusalt tunda.

Kohvrid kokku ja teele

Puhka Eestis! See juba kõlab hästi ja uskuge mind – see on ka hea. Pange kokku oma reisiseltskond, pakkige asjad ning võtke kaasa ka mõned põnevad seltskonnamängud millega abil rannaliival või metsaalusel toredat aega veeta. Juhul kui midagi puudu jääb, siis kauplus Koduekstra on esindatud üle terve Eesti ning saate ruttu kõik vajaliku kätte. Vaadake julgelt üle!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here