Hiina astroloogia tsüklid. Head uut “Kollase Sea” aastat!

5. veebruaril 2019.aastal algab Hiina astroloogia põhiselt uus aasta, milleks on “Maa Sea” aasta, ka “Kuldse Sea” aasta. Tegime endale selgeks, millal algab ja miks algab Hiina uus aasta meist erineval ajal, kuidas saavad kaksteist erinevat loomasümboliga ja -omadusega tähtkuju endale eesliite elemendi või värvi näol.

Hiina kalendri järgselt algab Hiina astroloogia uus kuu alati Kuu loomisega ning uus aasta algab teise Kuu loomisest alates talvisest pööripäevast. Hiina astroloogia põhineb tsüklitel:

10 aastat-päikese ja kuu elemendi tsükkel

12 aastat- looma sümbolitega tsüklid

60 aastat- kordub viis elemendi-looma tsüklit.

Päikese – kuu tsüklid on jagatud viieks elemendiks, milleks on puu, tuli, metall, vesi ja maa. Iga element valitseb kaks aastat järjest. Elementidele vastab kindel värv, seega võib alanud aastat nimetada ka “Kollase Sea” aastaks ja pole vajadust öelda “Kollase Maa Sea” aasta.

Element = värv

Puu – sinine-roheline

Tuli – punane

Metall – valge

Vesi – must

Maa – kollane, ka kuldne

Iga aastat valitseb 12-aastase tsükli põhiselt teatud sümbolina erinev loom. Tsükkel algab alati Roti- ja lõppeb Sea-aastaga. Kaheteistkümne aasta tagant algab uus tsükkel otsast peale. 2019. aasta 5. veebruaril hakkab valitsema Hiina astroloogia 12- aastase tsükli viimane esindaja – SIGA.

Hiina horoskoobi ennustused väidavad valdavalt, et 2019. aasta toob enamasti õnne, rikkust ja harmooniat kõikidele Hiina horoskoobi loomatähtkujudele ja ka väga erinevates eluvaldkondades tegutsevatele inimestele. Oleme sel aastal usinamad töö tegemisel, samuti tõstame enam esikohale ka oma isikliku õnne. Paljud ebameeldivused kaovad tahaplaanile. Ja kes pingutab, sellele on õnn ka koduõuele kiiremini saabumas.

Leia oma isiklik Hiina astroloogia sümbolitest lähtuv informatsioon täpsemalt SIIT tabelist

Soovime meile kõigile edukat ja rõõmsat uut aastat!

 

 

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here