Kas üks pott tõepoolest teab ise, mida toataim tahab ja eluks vajab?

nipimeister-click-grow-toataim

Mõni päev tagasi kirjeldasime teile 5 nutikat sammu, mille algaja potitaimede kasvataja peaks läbi tegema. Täna tahaks aga rääkida veel ühest ägedast võimalusest maitseroheline salati sisse või võileiva peale saada – kuidas saada lihtsa vaevaga toataim kodus kasvama?

Ilmselt on igaüks meist Click & Growst midagi kuulnud. Mitmeid auhindu võitnud ja iduärist alguse saanud ja edukaks nutilahendusi pakkuvaks ettevõtteks kasvanud Click and Grow tooted on tõepoolest päris ägedad. Meie proovisime selle kaadervärgi võlusid esimest korda ja inspiratsiooni selleks saime Prooviringi tehtud videost.

Taimi, mida stardikomplekti kasvama panna, on väga erinevaid, kuid meie katsetasime tšilliga. Stardikomplekti soetasime endale digipoest Klick. Eks näis siis, kuidas lõunamaine maitsetaim meie tubastes tingimustes juured alla saab.

Stardikarpi tuleb siis asetada vahetatavad kassetid, mis aitavad sul kasvatada taimi naturaalselt. Tuleb lihtsalt lisada vett, ühendada aparaat vooluvõrku ning siis võid jalad lauale visata. Nutikas lillepott teeb ülejäänud töö ise – doseerib enda pottide jaoks sinu pandud vett ning ka hapnikku, mida mullale ligi laseb.

Click & Grow lubab, et esimesi võrseid peaks nägema juba mõne nädala pärast. Jääme jälgima enda kolme tšillitaime arengut ning vaatame – ehk teeb Prooviring mõne ajapärast ka uudisnupu sellest, kuidas nende taimepottidel läheb.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here