Kena aiamaja Sinu aeda

Suurepärane täiendus aeda

Kevad hakkab vaikselt läbi saama ning teeb n-ö väravad lahti suvele, mis on äärmiselt tore, sest suvi tähendab palju väljas viibimist ja aias müttamist. Kellel aga isiklikku aeda ei ole, sellel on olemas ilmselt suvekodu, vanaema maakoht või suvila, kus mõnusalt aega veeta. Ent mis teeb aiast aia? Kahtlemata peavad seal olema (vilja)puu(d) ning mõni lillepeenar ning miks mitte ka hubane aiamaja.

Aiamaja Grace

Kui aiamaja tahta, tuleb esiteks mõelda, kas aiamaja üldse mahub ja sobib aia miljöösse. Kui aed on sama pisike, et seal saaks n-ö köögikääridega muru pügada, siis ei tasu aeda liigselt elementidega koormata. Ent kui aiamaja mahub Sinu maja taha või suvilasse, see ei ole veel Sinu aia elementide nimekirjas või kui vana aiamaja aeg on juba otsakorral, siis tasub vaadata Palmako pakkumisi.

Milline aiamaja Sulle sobib?

Aiamaja on nagu hea laps, kellel on mitu nime. Nii võib olla aiamaja klassikaline nelja seina ja katusega panipaik, kuhu mahutada igasugust kraami või vajadusel ka külalisi, aga ka erinevate aeda sobivate ehitiste koondnimetus. Palmako kodulehel on mitmeid erinevaid vorme, mis aiamajaks klassifitseeruvad.

Kuur Kalle

Alustame kõige põhilisemast – praktilisest ja lihtsast tööriistakuurist. Kärusid ja labidaid, niidukeid ning trimmereid ju majaseina ääres ei hoia, seetõttu on tööriistakuur väga vajalik. Samuti saab tööriistakuuride seintele riputada ampleid ning asetada uksele muid kaunistusi, näiteks efektse hobuseraua, mis loob lisaväärtust ja pakub silmailu. Kõige rohkem soovitataksegi tööriistakuure neile, kellel maja küljes integreeritud garaaž puudub.

Mängumaja Otto

Kui peres peaks olema lapsi, siis miks mitte valida laste mängumaja kasuks. On ju ütlemata tore, kui pere pisimad saavad veeta oma lapsepõlve eriliselt hubases kohas, mängida ja hullata ning maha pidada lustakaid pidžaamapidusid. Pealegi, kui laste aiamaja on märksa suurem, saab sinna majutada ka külalisi. Igatahes suurepärane valik!

Mängumaja TOM

Kujutage ette seda suurepärast stsenaariumit: mõnus õhtupoolik, veel jätkuvalt soe päike paitamas nägu, mõnus grillilõhn ning ümberringi paviljoni seintel kasvamas väädid, mis tekitavad džunglitunde. Just paviljon või grillimaja on ühe kauni aia kvintessents, pakkudes võimalusi mõnusateks olenguteks ning suurepäraseks atmosfääriks. Kui valida aga akendega paviljon, siis saab nautida loojuva päikese saatel õhtust teed, kokteili või lihtsalt niisama suveaega.

Hubane paviljon HANNA

Võibolla tuleb üllatuseks, aga aiamajade alla käib ka garaaž või autode varjualune. Igale autole on tegelikult oluline, kui kindel katus on pea kohal, sest ilmastik ja linnud võivad auto kere kiiresti töödelda. Maakohta, kus sageli ongi ainult elumaja ning väike kuur või vana laudahoone tööriistade jaoks, sobiks suurepäraselt üks Palmako garaaž, mis Su autot mahutab, aiatraktori kenasti ära pargib ning ka trimmerile oma nurga leiab. Selles mõttes võib üks hea garaaž olla nagu võlumaja, mis tundub väljast küll väike, aga seest siiski nutikas ja ülihea mahutavusega.

 

Sektsioonuksega garaaž RASMUS

Takistused soetamisel

Nagu teada, siis iga liigutus millegi sisustamisel nõuab teatavat rahakotti: aed ning aiamaja ei ole siinkohal erandid. Mõni on teinud agaralt kogumistööd ning raha oma unistuste aia täideviimiseks kõrvale pannud, teine jällegi ehitab endale nullist kõik ise, hoides seeläbi kokku. Ent kui materjali rahakotis napib ja koduski ehitusvahendite hulk ei klapi soovituga, siis võib tekkida pähe küsimus: kas aed jääbki sisustamata? Hingame nüüd korra sügavalt sisse ja seejärel rahustuseks välja, sest on veel üks võimalus – järelmaks. Selline võimalus on olemas näiteks Finora Capitalil, kes on valmis aiamajaotsijatele ust avama. Järelmaksuga aitab ostude eest tasuda järk-järgult ning maksegraafikut on võimalik sättida iseenda võimaluste kohaselt. Tingimustega saad tutvuda siin.

Suur suvi on käes ja aed ega aiamajake ei anna oodata. Kes tahab endale kena aiamaja soetada, see peab valmis mõtlema, kas ja millist aiamaja valida. Ja kui valik Palmakost tehtud, siis võib kindel olla, et Sinu aed on ühe kena elemendi võrra rikkam.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here