Milline on kõige vingem ja vastupidavam droon algajale lennusõbrale?

Mõni aasta tagasi turu vallutanud droonid, mis lahti seletatuna tähendavad puldi teel juhitavaid ja pildistavaid ning filmivaid lennukeid, on tänaseks nõnda palju täiustunud, et lihtsamad nendest on oma hinna tõttu kättesaadavad juba pea kõigile.

Digipood Klick pakub oma tootevalikus samuti mitmes hinnaklassis droone, mis erinevad oma nii oma vastupidavavuse, aku mahu kui ka kaasasoleva kaamera kvaliteedi poolest.

Kaameraga Syma X8C, mida müüb samuti Klick ning mida katsetas ka Prooviring, on ideaalne neile, kes alles droonidega sinasõprust teevad. Droon on valmistatud küll üsna lihtsatest materjalidest, kuid on kergematele põrutustele väga vastupidav.

Tegemist on oma valge värvuse tõttu väga pilkupüüdva drooniga, mille põhja all on värvilised vilkuvad tuled. Seetõttu on droon ideaalne öölendudeks, et ta pimedas ära ei kaoks ja – otse loomulikult – lennates ka äge välja näeks.

Drooni kaamera võimaldab teha puhtaid pilte ja videoid. Kaamera režiime saab vahetada mugavalt otse puldilt lennutamise ajal.

Puldil on võimalik valida aeglasema või kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab X8C droonidele stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lendamiseks. Kiirem režiim pakub suuremaid kiiruseid ja rohkem akrobaatilisi võimalusi.

Vaata ülevaadet Syma X8C-st Prooviringi unboxing videost!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here