Tasakaaluliikur massidesse: muudame oma elu lõbusamaks!

Mida kujutavad endast ja miks on inimesel, kel endal kaks kätt ja jalga otsas, vaja viimasel ajal meeletult populaarsust kogunud tasakaaluliikurit? Proovisime nii meie kui ka allolevas videos näha olev Prooviring, miks see imemasin õigupoolest niivõrd tuntud on ja miks seda meile hädasti tarvis on.

Tasakaaluliikureid on väga erinevaid ja nende parameetrid ning omadused varieeruvad. Kõige enam eristatakse nende omadusi rataste suuruse ja kandevõime poolest. Digipood Klick pakub hetkel oma poodides näiteks nelja erinevat tasakaaluliikurit – kolm neist erinevast hinnaklassist, kuid kõik Denver firma toodetud, neljas neist Mpman toodang.

Prooviring katsetas samuti Klickist soetatud Denveri mudelit DBO-6500 Must MK3, mille rataste läbimõõt on 6,5 tolli, tippkiirus 15 km/h ning liikur võib täislaetud akuga sõita ühe jutiga kuni 15 km. Aku laadimine võtab aega umbes 3 tundi. Masina ette on paigaldatud ka LED-tuled, et liikuriga sõitmine veelgi ägedamaks teha.

Tasakaaluliikuriga sõitmine võtab küll esmakordsel proovimisel veidi aega, et harjuda tasakaalu hoidma, kuid kui selle käppa saab, toimib edasine juba intuitiivselt. Edasi liikumiseks tuleb jalalabasid veidi edasi lükata ja tagasiliikumiseks end tahapoole kallutada. Pööramiseks tuleb suruda üht jalalaba rohkem kui teist. Mida rohkem surud, seda kiiremini liigud ja pöörad.

On selge, et tasakaaluliikurid pakuvad suurepärast meelelahutust ning olenevalt rataste läbimõõdust, võid tugevamate ja suurema läbimõõduga ratastega liikuriga õues ka päris konarlikke ja pikemaid vahemaid läbida. Lisaks sellele treenid sa sellega liikudes oma tasakaalu ning lihaseid.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here