Ideed ja nipid: meisterda ise oma sõbrapäeva kaardid ja kaunistused!

meisterdamine-nipimeister-sõbrapäev

Paljukuulutatud tõde, et ise tehtud on ikka kõige parem, kannab kõige enam igasugu tähtpäevade puhul. Käes on juba veebruarikuu ja tulekul ka sõbrapäev. Kui hakkasime mõtlema, mis kujul ja kuidas oma sõpradele ning kallimale valentinipäeva puhul üllatust valmistada, jooksime mõne hetkega kokku. Ühest peast jääbki paraku tihtilugu väheks.

Kõiksugu meisterdamiskomplekte, -vidinaid ja -kulinaid tootvad nipsasjakeste firmad on, tänu taevale, meie eest aga suure töö ära teinud. Meie seadsime sammud Koduekstrasse ja avastasime enda jaoks täiesti uue maailma täis vahvaid ideid ja abivahendeid, kuidas oma lähedastele sel aastal midagi ise meisterdada, selle asemel, et mis tahes kaubamajast väike südant hoidev väike mängukaru osta.

Valisime Koduekstrast välja kaks lemmikkomplekti – alateemadega kevadromantika ja Valentinipäev – ning asusime meisterdama. Kaasas on näited, kirjeldused ja joonisedki igale maitsele. Valida on erinevat tüüpi, eri mustrite ja materjalidega pabereid. Sinul jääb üle vaid hankida lisaks liim ja käärid ning asuda tegutsema.

kaunistused-nipimeisterKomplekte saab kasutada erinevate kaunistuste tegemiseks – näiteks lõigata paberist erineviad südamekujulisi ehteid, mida sõbrapäeva ajal meeleolu loomiseks tuppa riputada.

karp-nipimeister-sobrapaev

 

Kui oled plaaninud kallimale, sõbrale või mõnele pereliikmele midagi kinkida, võid komplektides sisalduva abil väga ägedad kingiümbrised või pakendid meisterdada.

kaart-nipimeister-sobrapaevLoomulikult käib aga iga tähtpäevaga kaasas ka uhke kaart. Just kaartide kohta saad sa komplektide abil eriti palju ideid. Saad kasutada oma vabal valikul materjale, lisandeid, lõikeid, värve – et disainida eriline kaart just täpselt selle inimese jaoks, kes kaardi saab.

Kasuta spetsialistide nõuandeid ning pane oma loomingulisus täisvõimsusel tööle ja disaini tänavune sõbrapäev täpselt enda maitse järgi!

Komplektid on saadaval Koduekstra e-poes ja nende esinduskauplustes üle Eesti.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here