Vannitoakaubad, mis toovad elamisse värskust

Kuna meil hiljuti oli suurem ettevõtmine käsil – et kodu sügiseks korda saaks, siis sattusin kriitilise pilguga üle vaatama ka oma vannituba. Tuleb tõdeda, et olin korral pisut käest lasknud minna. Õnneks oli mul suurest koristamisest tõsine tuhin veel sees ning käisin uuesti kauplusest Koduekstra läbi, et mõned vannitoakaubad omale tuua.

Ühtne joon hoiab pildi selge

Mulle meeldib väga, kui elamine on stiilipuhas ja minimalistlik, samas võivad seda kõike pisut rikkuda meie igapäevaselt vajalikud esemed. Seetõttu meeldivad mulle Koduekstrast leitud vannitoakaubad, mis ühe kena seeriana minu vannitoa üldmuljet ei riku. Esimese asjana tooks esile selle pesukorvi, mis aitab korras hoida ka muud elamist. Mul polnud sellist asja väga pikalt ja seni kaua vedelesid ka terve elamise peal mitmed pesemist vajavad riideesemed. Suur ja ilus pesukorv nullis selle mure täiesti ära, kuna nüüd teab kogu pere, et mustal pesul on täitsa oma koht olemas.

Samast seeriast on ka WC-harjad, mis hoiavad vannitoas stiililist ühtsust, jäädes ühtaegu täiesti märkamatuks. Sest kes meist ikka tahaks, et wc-hari vannitoas kohe välja paistaks. Me kõik teame, kus see tavaliselt asub – las see olla vaikselt seal.

Puhtuse koha pealt on seeriast olulisel kohal ka prügiämbrid ja prügikastid. Kuna ka vannitoas tekib tihtipeale ära viskamist vajavaid asju, siis kulub sinna ka üks prügikast ära. On pisut diskreetsemat sorti kaanega prügikastid ning ka lahtised prügiämbrid, mille võib vannitoakappi paigutada.

Antud seerias on ka sellised vannitoakaubad, mis aitavad vannituba pisut organiseerida. Ilusad ja mahukad plastkorvid sobivad ideaalselt kõigi seal vaja minevate asjade hoiustamiseks. Suuremad korvid on lausa kaanega, et neid veel parem ladustada oleks.

Pisut värvi ei tee paha

Kui ma Koduekstrat avastamas käisin, siis sattusin peale ka väga vahvatele pesušvammidele. Loomanägudega ja erksavärvilised tegelased toovad vannituppa mõnusat sära ning palju rõõmu pere pisematele (tegelikult lähevad need ka suurtele peale). Rohkem nuustiku usku pereliikmetele on seal olemas lai valik – lihtsalt leia oma lemmik.

Vannituppa väikese värskenduse toomiseks ei lähe palju vaja. Õigesti läbi mõeldud vannitoakaubad ning natuke värvi väikeste elementide näol ning asi ongi korras. Kui tundub, et ka teie vannituba tahab pisut uuendust, siis astuge läbi kauplusest Koduekstra ning leiate sealt palju huvitavat!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here