Alati nooruslik välimus räni abiga

Piisava koguse räni tagamine on eriti oluline vananedes, kuna räni kogus kehas väheneb vanusega. Sellega kaasneb sidekoe elastsuse ja vastupidavuse vähenemine. Langeb ka sidekoe võime siduda vett ning keratiini. Nooruslik välimus on võimalik säilitada ja protsessi seestpoolt mõjutada, tarbides kehale olulist mikroelementi – räni.

Ränil oluline roll

Nahk, juuksed ja küüned saavad uueneda siis, kui keha on piisavalt varustatud vitamiinide ja mineraalainetega. Sidekude toetab kogu meie keha kui rakkudevaheline „tsement“ ning on veevarude hoidja. Räni seob vett sidekoerakkudes, andes tugevama naha, mis on siledam ja näeb noorem välja. Samuti soodustab sidekoe kiudude kollageeni ja elastiini moodustumist.

Räni soodustab tervete, tugevate ja läikivate juuste kasvamist ning parandab juuste stabiilsust, struktuuri ja väljanägemist. Ränil on hea omadus viia toitaineid juukserakkudeni ning kuni juuksejuurteni välja.

Terve ja tugev sidekude ei taga üksnes toidetud ja kaunist nahka ning tugevaid juukseid, vaid on ka tugevate küünte eelduseks. Nagu marrasnahk, nii saavad ka küüned toitaineid sidekoe kihtide vahendusel. Räni on üks sõrme- ja varbaküünte kasvamise jaoks olulisemaid elemente. Esiteks tagab räni sidekoe tervise ning seeläbi küünte toitainetega varustamise. Teiseks parandab räni keratiini-proteiini komponentide sidumist, muutes küünestruktuuri tugevamaks.

 

Parimad räni valikud apteekidest

Imendumise lihtsustamiseks soovitatakse kasutada räni just geelina nagu seda on Silicea Direct. Marjamaitseline Silicea Direct on mineraalne ränigeel juustele, nahale ja küüntele ning sisaldab puhast räni, biotiini ja seleeni. Geel on toodetud Saksamaal ja ei sisalda lisaaineid, on gluteeni- ja laktoosivaba ning organism omastab seda hästi. Selle toote eelisteks on lisaks see, et 15 ml portsjonpakikest on mugav igapäevaselt tööle minnes või reisile sõites kaasas kanda. Rängigeel on absoluutselt meeldiva maitselisaga, mis on saadud naturaalsetest punastest marjadest valmistatud marjamahlakontsentraadist. 1 portsjonpakike päevas söögikordade vahel otseselt manustamiseks. Valikus on ka ilma lisatud maitseta toode.

 

Nähtavate tulemuste saabumine

Arvestama peab sellega, et loomulik ilu ei teki üleöö – naha regeneratsioon kestab 28 päeva ja juuksed kasvavad veidi rohkem kui ühe sentimeetri kuus. Seetõttu on soovitav võtta ränigeeli vähemalt 3-6 kuu jooksul. 5 kuni 6 kuud võimalik, et mõnel inimesel ka varem, on reeglina vajalik aeg, et ilmneks räni positiivne mõju küünte kasvule ja tugevusele. Uuring (2006) kinnitab, et pärast originaalse Silicea geeli 6-kuulist kuuri on juuksed 13% paksemad. Silicea tooted on müügil apteekides.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here