Kuum tee kätte ja teele!

Kindlasti paljud meist on näinud hommikul kooli ja tööle tõttavaid inimesi, kellel käes auravad joogitopsid ja termostassid, milles aurab hommikukohv. Neil on hommikuti nii kiire, et ei jõua isegi rahulikult kohvigi kodus ära juua. Kui päeva alguses kohvi kaasa võtmine on laialt levinud, siis näiteks neid inimesi, kes endale tee kaasa on teinud, märkab vähem. Tegelikult on ju tee joomine palju tervislikum alternatiiv ning tänu take-away ehk kaasa võtmiseks mõeldud pudelitele on see nüüd lihtsamast lihtsam.

Maku teepudel on selline uus ja huvitav toode, kuhu saab lemmiktee valmis teha ning siis endaga kaasa võtta. Sellise teepudeli leiate Koduekstrast. Tegelikult ei pea isegi teed valmis tegema, sest sellel on olemas teesõel, mis võib täiesti sisse jääda. Oletame, et ärkate hommikul üles ning teil on jube kiire. Panete vee keema ning valate vee tassi, kus on teesõel, seejärel valate kuuma joogi termostassi ning alles siis võtate endaga kaasa. Kuid teepudeliga toimuks kõik palju kiiremini. Ärkate üles, valate kuuma vee teepudelisse ning võtate endaga kaasa. Teel olles tõmbab tee kenasti ära ning maitsev ning kasulik jook saab kui iseenesest valmis ning selle järgi spetsiaalselt ootama ei pea.

Teepudeli mõlemad otsad on keeratavad. Ühest otsast saab mugavalt juua ning teise otsa käib teesõel. Protsess käib nii, et keerad lahti alumise otsa, paned sisse enda valikul teepuru ning keerad pudelile põhja alla tagasi. Teisest otsast valad sisse vee ja keerad korgi peale tagasi ning tee hakkabki kenasti tõmbama. Kui keegi on väga suur teekottide armastaja, siis teesõela mahub kenasti ka teekott ära. Teesõela osa ongi päris mahukas, et tee paremini tõmbaks ning teelehed ei oleks liiga kokku surutud. Lisaks näeb pudel väga stiilne ja ilus välja ning ümber on mõnus kummist võru, et see juues ikka kindlalt käes püsiks.

Miks mitte alustada hommikuid kohvi asemel teega. Tee on palju kasulikum ning sisaldab vähem kofeiini kui kohv. Kui sulle näiteks kohv ei sobi, siis tee on väga hea alternatiiv, kuidas oma päevi alustada. Lisaks sisaldab tee antioksüdante ja tugevdab immuunsüsteemi kaitsevõimet. Nüüd on võimalik teed väga mugavalt hommikul kaasa haarata. Kui väljas on külm ilm, siis tee, mis sa teed, peaasi, et teed kaasa teed.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here