Milline võiks olla moodne köök?

Aasta on peagi lõppemas ning jõulud koputavad vaatamata maailmas toimuvale nagu kord ja kohus ka sel aastal köögiuksele. Kuna just köök on jõulude ajal see ruum, kus palju aega veedetakse, siis on mõistlik, et see tehakse enda jaoks nauditavaks paigaks. Pealegi on köögis vaja tihti abikäsi ning seepärast tasub mõelda, kuidas töö võimalikult hästi sujuks. Millega võiks arvestada, et köök oleks piisavalt moodne ja mõnus paik?

Tehnoloogia

Vaatame tõele näkku – tehnoloogia on meie suurim sõber. See ei ole ainult robottolmuimeja, mis imeb sel ajal põrandalt küpsise- või piparkoogipuru, kui meie diivanil lösutame. Täna hoiab moodne köök endas nutikat külmkappi, mis ütleb, millal toit hakkab otsa saama, ning kohvimasinat, mis teeb kahe käe sõrmedel erinevaid kohvijooke täpselt meile soovitud ajaks valmis. Ühest moodsast köögist võib kindlasti leida ka auruteid, nutikaid ahjusid ning pliite.

Disain

Kui avastate, et köögimööbel on praadimisi ja keetmisi näinud, siis tasub mõelda uuele ning alustada mööblivahetusega. Heledatelt toonidelt paistab mustus paremini silma, mistõttu soovitavad eksperdid tumedamate toonide kasuks. Eks tumedama mööbli saatel ongi toredam piparkooke vorpida ning jõulusööke nautida.

Mööbel

Et aga kõiki neid potte, panne, taldrikuid ja muid vahendeid hoiustada, vajame ruumi. Köök ei ole enamasti kunagi nii ruumikas, kui elu- või magamistuba, seepärast peab tegema nutikad valikuid. Trendikas on näiteks tellida lahtikäivad kapid, mis sisaldavad erinevatel tasanditel sahtleid ja muid panipaiku.

Üha enam leiab moodsas köögis kasutust köögisaar, kus valmistada maitsvaid roogasid, aga hiljem nautida ka lähedaste seltskonda. Köögisaar on parajalt maagiline, kuna sisaldab erinevaid hoiukohti ja peidupaiku, kuhu näiteks väiksemaid köögimasinaid peita. Nii võibki tunduda, et köögis polegi suurt midagi, aga võta näpust… või siis saarest.

Kui visiooni teostuseks napib vahendeid

Kahtlemata on tore enda jaoks kõike planeerida ja visualiseerida, aga ühel hetkel tuleks hakata plaane teostama, et mitte kurvaks jääda. Aga mida siis teha, kui märkad, et ostu ei ole teatud kindlatel põhjustel võimalik sooritada? Siinkohal võib ju pöörduda näiteks sõbra poole ja küsida abi, ent on ka teisi variante – lihtsalt avasta Finora e-poe krediit! See on lihtne ja mugav viis, et vajalikud ja meelepärased ostud saaksid tehtud. Sealjuures ei ole vaja krediidilimiiti taotleda rohkem kui üks kord ning seda saab kasutada ostude juures, mis on suuremad kui 75 €. Seega saab igaüks oma valiku kenasti tehtud, sest Finora krediidilimiit töötab enam kui tuhandes e-poes.

Kui veel ei ole jõudnud oma kööki moodsamaks muuta, siis tehke seda kindlasti enne jõule. Uskuge, toredamas, elegantsemas ja stiilsemas köögis on palju lahedam jõulude ajal piparkooke vorpida ja muidu aega veeta.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here