Edukas päev eeldab kindlat igapäevast rutiini!

Edukas päev eeldab kindlat igapäevast rutiini ning just see ongi ühine Richard Bransonil, Barack Obamal, Jessica Ennis-Hillil ning Bruce Leel! Nende kuulsus ja edukus pole tulnud üleöö, vaid läbi teatud tegevuste, mida nad iga hommik järjepidevalt teevad, et saavutada parimad tulemused!

Leisurejobs.com on kokku pannud paremad palad, mida need inimesed igal hommikul teevad!

Mis on need hommikused tegevused?

1) Positiivsus ennekõike!

Varajased ärkajad on tuntud enda positiivsuse, pühendumise, probleemide lahendamise oskuste ning optimistliku mentaliteedi poolest. Nende tahe lahendada probleeme on see, mis neil aitab ärgata, samal ajal kui teised veel sügavalt magavad.

Et jõuaksid rohkem, ärka varem ning tekita endale see üks lisa tund, kus saad rahulikult süüa teha ning planeerida eesootavat päeva!

2) Hommikusöök on jõudsa päeva alus!

Hommikusöök on päeva kõige tähtsaim eine! See annab meile energia kogu päevaks teha ära kõik vajalikud tegevused! Ilma korraliku hommikusöögita tunneme varsti juba nälga ning mõtleme pigem söömisele kui töötamisele.

3) Vaata ajakava üle!

Hommiku on ideaalne aeg vaadata üle eesolevad toimetused ja tegevused. Vaata enda ajakava üle, et mida tegema peab ja kus olema, siis tead ajaga arvestada ning ennast ettevalmistada. Plaani puudumisel kaotame aega ning unustame tähtsaid tegevusi.

4) Produktiivsus suuremaks, stressi vähemaks!

Täiskäik päevale anna trenni näol. Hommikune trenn ergutab aju ning annab positiivse meeleolu. Öeldakse, et trenn enne tööd aitab kaasa loomingulisusele, annab energiat ja produktiivsust ning vähendab stressi. Kõik, mis sa tegema pead on ainult

sättima enda äratuskella varasemaks. Trenn vali aga selline, mis Sulle endale meeldib, näiteks mõni teeb joogat, teisele meeldib aga jooksmine!

5) Maga välja!

Uni mängib meie heaolus olulist rolli ning mõjutab, kuidas me tunneme ennast päeva jooksul. Samuti mõjutab meie õppimisvõimet, tööd, mõtlemist ja reageerimist. Keegi ei suuda mõelda korralikult kui mõttes ainult, et tahaks magada! Unepuudus võib aga põhjustada meile kroonilisi terviseprobleeme!

6) Korrasta enda töölaud!

Kõigel on oma koht töölaual ning ebavajalikud esemed juhivad meie tähelepanu eemale või raskendavad töötamist. Mingil hetkel hakkame keskenduma laua koristamisele rohkem kui töötamisele, sellepärast hoia enda laud korras kogu aeg!

7) Motiveeritus hoiab meid kursil!

Hea varajane algus päevale hoiab meid motiveeritud ning teistest sammuke eespool! Mõtle ka laiemale eesmärgile, mille oled seadnud ning motivatsioon tõuseb veelgi!

 

8) Mida varem ärkad, seda vaiksem maailm on!

See tähendab, et hommik on ideaalne aeg tegevuse jaoks, mis vajavad keskendumist. Keegi ei sega sind, sest paljud veel magavad õndsat und ning kui nad ärkavad, oled sammukese juba eespool!

Usun, et kui me muudaksime enda harjumusi ning tekitaksime endale rutiini, suudaksime palju rohkem ära teha iga päev. Me ei pea kohe alustama suurelt, vaid väikestest asjadest. Kui varem hommikusööki ei söönud, alusta sellest. Vaikselt liigu edasi järgmise uue harjumuse juurde. Eric Thomas on öelnud, et meil kõigil on 24 tundi, aga meid eristab see, kuidas me seda kasutame!

Jõudu ja jaksu Teile!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here