Golfirada toob mängurõõmu nii koju kui kontorisse

Öeldakse, et golf on kallis lõbu, kuid tegelikult ei pea see üldse nii olema. Igaühel on tegelikult võimalik golfi omal käel harjutada. Kõige parem ning mugavam viis selleks on soetada isiklik golfirada, mis ei võta palju ruumi ning mille paigaldamisega saab hakkama absoluutselt igaüks. Üks selline golfirada oli müügil Koduekstra kaupluses ja me ostsime selle ära. Nüüd räägimegi teile lähemalt, mis see endast kujutab ning kui lõbus võib olla, kui teil selline asi kontoris või kodus olemas on.

Kellele selline asi üldse võiks sobida? Kindlasti võib seda kinkida mõnele oma golfimängijast sõbrale või sõbrannale. Kui väljas on kole ilm, siis ta saab vähemalt toas golfimängu harjutada. Samuti sobib selline golfirada ka nendele, kes golfi päriselt ei mängi. Põhimõtteliselt, kui selline asi endale soetada, siis on ju üks rada minigolfi mängimiseks juba olemas. Kui sõbrad külla tulevad, siis lööke koos harjutada on ju päris lõbus ning tekib kindlasti ka väike võistlusmoment.

Üks hea asukoht, kuhu golfirada veel sobiks, on kindlasti kontor. Näiteks võiks selle paigutada koosoleku- või puhkeruumi. Räägitakse ju, et istuva töö vahel peab tegema väikeseid pause ning ennast liigutama. Vahepeal peab ikka silmi arvutiekraanilt ka üles tõstma. Väike golfimäng kontoris on kindlasti lõbusam ajaviide kui näiteks võimlemine  ning tervislikum kui pidevalt suitsupausil käia. Golfirada, mille me Koduekstrast ostsime, on väga kindla ning kvaliteetse puitkonstruktsiooniga. Auk, kuhu pall läheb, on ehitatud nii, et golfipall tuleb ise sinu juurde tagasi ja ise ei pea augu kohal küürutama. Sama juhtub ka siis, kui napilt mööda lüüa.

Tegu on väga lõbusa ja toreda mänguga. Tehke üks väike golfiturniir sõprade, pere või töökaaslastega ning te veendute ise, et tegu on päris asjaliku ning meeleoluka mänguga.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here