Kaasaskantav kõlar laseb muusikat nautida igal pool

Käes on kevad ja kohe varsti ka suvi. Õhtud on valgemad, nädalavahetused tunduvad pikemad. Veedetakse palju aega sõpradega väljas.. ja kuulatakse muusikat. Mis moodi? Ikka kaasaskantav kõlar aitab hädast välja! Vanasti, 80-ndatel käidi seltskonnaga väljas makk (boombox) õlal ringi ja kuulati muusikat. Õnneks tänapäeval on selle jaoks juba paremad lahendused, mis on palju mugavamad ja kergemad ning ka stiilsemad. Kaasaskantavaid kõlareid on väga palju erinevaid – kuju, suuruse ja võimsuse poolest. On helendavaid, värvilisi ja täiesti klassikalisi. Tänapäevaste modernsete kõlarite jaoks on vaja vaid telefoni (või makki) bluetooth ühendusega.

Klicki e-poes on müügil väga palju erinevaid kaasaskantavaid kõlareid. Lähemalt tutvustame teile Denver BTL-60 kõlarit, mida katsetas ka Prooviring. See on musta värvi ja selle kõlari külge on ehitatud valguspaneel, millel jooksevad muusikarütmis vilkuvad värvilised kujundid. Värvirežiime saab ise vahetada ja kujundeid reguleerida. Valgusefektid on küllaltki värvikirevad ja erksad. Eriti lahedad on need täiesti pimedas ruumis. Kaks valgusefekti reageerivad muusikarütmile ning ülejäänud mustrid jooksevad kogu aeg.

Denver BTL-60 kaalub vaid 328 grammi ja on 15,7 x 7 mõõduga, mis tähendab, et see on väga väike ja kerge, ent võimas, sest see on 6 W. Selle kõlari helikvaliteet on päris hea, hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. BTL-60-ga suuremat helisüsteemi ei loo, kuid lihtsalt muusika mängimiseks seltskonnas sobib see hästi või miks ka mitte üksi nautimiseks. Eriti hästi mängib see bassi ja madalat heli, kui aga väga valjuks keerata, siis kvaliteet pole just kõige teravam.

BTL-60 on Li-Ion aku, mis meie katsetustel kestis umbes 8 tund, kuid see varieerub – oleneb kasutusstiilist. Eriti mugavaks teeb kasutamise see, et kõlari leviala on kuni 10 meetrit. Seega, kui tahad näiteks telefonist muusikat lasta selle kõlariga, aga telefoni peaks parasjagu laadima eemal toas, siis kõlari saad ikkagi näiteks välja tuua. Samuti, kui muusikaallikas on liigutamatu või ei kannata õue toomist.

Kõlaril peal on nupud, mis on pealt siledad ja mida pimedas on iseenest veidi raske ehk kasutada, kuid samas on kvaliteetselt sisseehitatud. Nuppudega saab lugusid vahetada ning panna ka pausile. Samuti on olemas ka eraldi FM nupp ja värvipaneeli reguleerimisnupp.

Varsti on tulemas jaanipäev ning kui tahad õhtul lõkke ääres sõpradega lisaks tule praksumisele ka head muusikat kuulata, siis ei ole vaja suurt muusikakeskust ega erilist elektrisüsteemi ega kellegi autot kasutada, vaja on vaid kaasaskantavat kõlarit. Ka metsa matkale minnes või hoopis randa minekuks on kaasaskantav kõlar ideaalne lahendus, sest päris pidu ju ei taha korralada, aga mõnus “muss” võiks ju taustaks mängida. Veel parem uudis on see, et Klicki e-poes on neid kõlareid müügil väga heade hindadega ja Denver BTL-60 saab soetada vaid 50 euro eest.

Vaata lähemalt Denver BTL-60 tutvustust Prooviringi videost!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here