Korralik massaažipadi on täielik suveõhtu päästja!

Suvisel perioodil seisavad enamik meist silmitsi tegevustega, mis pahatihti lõpevad sellega, et oleme endale ühel või teisel viisil endale pisut liiga teinud. Olgu selleks istutamine oma aias, matkamine looduses või kas või lastega õues mängimine. Õhtuks maandume ikka väsinult diivanile ja kurdame valutavate jalgade ja pinges selja üle. Kusjuures olen samas päris kindel, et eelnevas kirjelduses tunnevad end vahel ära kõik – nii noored kui ka vanad, nii treenitud kui ka “õblukesed”. Tõhus nipp: massaažipadi!

Nipimeister võttis täna ette ühe ägeda vahendi, millega just säärastel õhtupoolikul oma seljale tõhusalt pai teha ja hoolitseda selle eest, et järgmisel päeval oleks jälle jaksu ja energiat suvest viimast võtta. Digipood Klick pakub oma tootevalikus taskukohase hinnaga täiesti esmaklassilist massaažiabilist, mis on välja töötatud spetsiaalselt seljale ja inimkeha tundlikke punkte arvesse võttes.

Massaažipadi kannab nime Expain seljamasseerija ja see töötab aku peal. Pärast laadimist võib masseerijat kasutada kokku kuni 2,5 tundi enne, kui oleks tarvis masin jälle laadima panna. Samas, kui soovid massaaži toas ja laadija läheduses nautida, võib see kasutusel olla vabalt ka laadimise ajal. Kuju poolest on masseerija disainitud nii, et teda on mugav kasutada ka diivanil või tugitoolis istudes, sest ta sobitub ka millegi vastu toetudes täpselt selja kujuga – nagu üks korralik seljapadi kunagi!

Massaaži tugevus vastavalt enda soovile

Massaažipadi on programmeeritud kahele massaažitüübile ehk siis sa saad vastavalt enda tundlikkusele ja valu astmele valida tugevama ja nõrgema massaaži vahel. Olen isegi väga tundlik massaaži suhtes ja see, mis paljudele võib tunduda “tühipalja paitamisena” on minu jaoks juba täiesti taluvuse piiril. Seega julgen ka endasugustele “nõrgematele” seda ka soovitada – pehmema programmi peal töötab ta samuti suurepäraselt.

Masseerijal on 8 tugevuspunkti, mis töötavad sinu selja kallal iseseisvalt. See tähendab, et sa saad seadistada masina ka nii, et pool nendest punktidest töötavad ühe tugevusega ja pool teise. Ise tunnetab vast igaüks kõige paremini, milline selja osa parasjagu kõige enam haiget teeb ja tugevamat massaaži vajab.

Internetis teiste arvamusi lugedes nägin ka, et paljud kasutavad seda sama massaažipatja ka mujal, kui vaid selja puhul. Näiteks pinges turja või koormust saanud jalgade puhul on see samuti väga hea abivahend.

Ei sega ühtegi teist tegevust

Tootja ise on öelnud, et seda välja töötades mõtles ta palju erinevate paikade ja tegevuste peale, kus massaažipadjast kõige enam kasu võiks olla ja seetõttu on ta tehtud ka nii universaalse disainiga – et ta tõepoolest sobiks igale poole. Oled sa siis tõepoolest pärast väsinud aiatööd oma diivanil, pikal lennureisil ookeani kohal või hoopis taksos keset Hong Kongi suurimat liiklusummikut. Padja mõõtmed on muide 36 x 46 cm, mis teeb ta igale poole paigutamise ja ka reisile või suvemajja kaasa võtmiseks ideaalseks.

See ilmselt ongi meie tänase avastuse kõige suurem pluss – massaažipadi ei sega ühtegi tegevust. On ilmselge, et pärast väsitavat tööpäeva kontoris või juba mainitud kurnavaid tegevusi õues, on kõige mõnusam heita end külili pikali või tugitooli istuma, lugeda head raamatut, vaadata telerit või ajada perega juttu. Täpselt siis võiks sinu selja, turja või jalgadega aga tegeleda ka professionaalne masseerija, kes hoolitseb siis selle eest, et sa paari päevaga enda keha liiga ära ei kurnaks ja terve suvi sama tore ja tegus oleks.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here