Kauakestev ja loodussõbralik teraskatus Weckmanist!

 

Jätkusuutlikkus ja keskkonnahoid pole ammugi enam pelgalt sõnakõlksud või mõne kindla elusektori pärusmaa. Igaühel meist on oluline roll meie elukeskkonna, kui ühe terviku, kujundamisel ning seda sama terviklikku lähenemist tuleb kasutada ka hoonete ehituses. Weckman teab kuidas seda korteriühistutele pakkuda.

Kogemustega terviklik lähenemine

Hoone kõik osad peavad sobituma nii üksteise kui ka ümbritseva keskkonnaga ning pidama sellisena vastu ka pikki aastakümneid. Weckman omab enam kui 50 aastast kogemust teraskatuste tootjana ning oskame seetõttu pakkuda kõige jätkusuutlikumaid pakkumisi korteriühistutele üle Eesti. Ühes oma koostööpartneritega oleme valmis pakkuma terviklikke lahendusi tootmisest kuni paigalduseni.

 Kauakestev ja keskkonnasõbralik

Weckmani katuselahenduste kauakestvus tagatakse läbi kaasaegseimate lahenduste pakkumise. Oleme esimene ametlik partner innovaatilise Rootsi terasetootja SSAB pakutavale GreenCoat terasplekile, millest toodetud katusematerjalid ja vihmaveesüsteemid on kaetud unikaalse värvkattega, mis on traditsioonilistest lahendustest palju vastupidavam ning seejuures ka loodussõbralikum. GreenCoat värvist on arvestatav osa fossiilseid lisandeid asendatud põhjamaisest rapsiõlist toodetud biolisanditega, tänu millele on Weckmani lahendused vastupidavamad nii UV-kiirgusele kui ka meie kliima karmidele tingimustele.

Ikka tulevikku vaadates

Katuselahendused peavad olema jätkusuutlikud ka tulevikku silmas pidades ning mis siin salata – lokaalsed päikesejaamad on tulevikuks ka paljudele korteriühistutele. Weckmani valikus on spetsiaalselt karme põhjamaised olusid silmas pidades loodud Orima kinnituslahendused, mis sobivad enamusele päikesepaneelidele ning katusetüüpidele. Seal hulgas erilised moodulsüsteemid mille suurteks eelisteks teiste ees on kiire paigaldus ja vastupidavus meie kliimatingimustele. Võta ühendust Weckmani esindajatega ning küsi hinnapakkumist juba täna!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here