Kingitused ja sõbrapäev ei pea olema peavalu

Sõbrapäeva on loetud päevade pärast. Tihtipeale tähendab see vaid üht – mida kallitele sõbrapäeval kinkida? Ja mis oleks paremad kingitused, kui pisike meene ja koosveedetud aeg. Kõige toredamad kingitused on ju alati need, mis näitavad, et isegi kui me koos pole, oled mõtetes siiski minuga.

Kui pea on mõtetest tühi ja poodidesse kondama minek tundub hirmutav, siis kavalamad hüppavad läbi Koduekstra kauplustest või e-poest. Seal on suur valik sõbrapäevakingitusi nii kallimale, vanematele kui ka sõpradele.

Mis võiks kuuluda kallima kingikotti? Näiteks mõnus soe fliispleed ning suur tass, kust sooja jooki rüübata. Pole ju paremat, kui külmal talveõhtul pleedis mõnuleda ja veidikeseks aeg maha võtta. Või miks ka mitte pärast pikka päeva teha sõbrapäev eriliseks ja kallimat üllatada koduse õhtusöögiga.

Laual kaunistuseks isikupärase sõnumiga südamekujuline valguskast või seinatahvel ning küünlad. Koduekstra valikust leiad nii südamekujulisi küünlaaluseid kui ka armsate kirjakestega küünlavaase.

Kui su kallim jumaldab, et iga päev laual värsked lilled oleksid, siis miks mitte teha iga järgnev päev muretuks ja ilusaks. Selleks puhuks on näiteks ideaalne pika varrega kuntslill hortensia. Miks mitte ka natukene armastust kroonlehtedesse põimida ning õie juurde panna sametist süda pika pulga otsas.

Kui oled üks nendest kaasadest, kellele meeldib kingikotti pista mõni ehe, siis kindlasti tuleks soetada juurde ka ehtekarp. Nii ei lähe ükski ehe kaduma ning on hoitud ja kaitstud ka siis, kui neid parasjagu ei kanta. Ehtekarpide valik on suur ning neid leiab ka igale maitsele. Olgu see siis läbipaistev või hoopis roosa ja sametist.

Vanemate kingikott võib ju samuti sellel aastal olla soe ja pehme, sest karge talveilma eest sooja pleedi sisse end mähkida on ju ideaalne. Soe pleed on justkui lapse kallistus ja mis oleks parem kui sõbrapäev soojas embuses?

Sõprade kingitused võivad olla pisut väiksemad. Väike pehme kaisuloom armsa sõnumiga voodi peatsisse on alati turvaline ja hea valik, keda lahusoldud ajal kallistada. Mis kõige parem, neid saavad teineteisele lubada ka pisemad sõbrad, kui taskuraha napib. Kui sa aga tead, et sinul ja sinu sõbral on raske teineteisest lahus olla, vali pisike sõnumiga võtmehoidja. Nii saate olla koos igal ajal ja igas kohas.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here