Klaasieristajad aitavad paremini enda jooki üles leida

Inimesi sildistada ei ole ilus tegu, kuid klaasidega on hoopis teine lugu. Näiteks, kui olete palju sõpru külla kutsunud ning peate sünnipäeva- või aastavahetusepidu, siis tihti kipuvad klaasid ikka vahetusse minema. Tavaliselt siis võetakse uus klaas ning peoperemehel või -naisel on hiljem palju rohkem koristamist ning kraamimist. Sellist olukorda saab lihtsasti vältida, kui olete endale muretsenu klaasieristajad.

Klaasieristajaid on poodides olemas mitmesuguseid. Küll erinevate loomakujutistega, mis iminappadega klaasi külge kinnitatakse või kujukestega, mis asetatakse pokaali ääre külge. Kuid nii võib stiilne õhtusöök tunduda pigem kui väikeste laste sünnipäev ning sellised kinnitused kipuvad ka alatasa ära kaduma. Miks mitte kasutusele võtta hoopis klaasieristajad, mis näevad stiilsed välja ning sobivad nii šampanja- kui ka veiniklaasi külge.

Koduekstras on müügil just sellised praktilised ja maitsekad klaasieristajad. Enne, kui hakkad neid klaasi külge kinnitama, siis tuleks väikese tahvli peale kriidiga kirjutada pokaali omaniku nimi või initsiaalid. Seejärel avad väikese tahvli küljes oleva rõnga ning paned selle klaasijala külge. Lisaks võib sinna ka mõne sümboli joonistada, näiteks lilleõie, naerul suu, südame või midagi muud sarnast. Siin võib lasta oma fantaasial lennata. Kui külalised üksteist ei tunne, näiteks kui on suurem juubelipidustust ja palju külalisi, siis võib kahele klaasile joonistada sama teemaga sümbolid. Näiteks lill ja mesilane või naerul nägu ja silma pilgutav nägu. Nii saab sellest toreda mängu, kus üks inimene peab teise üles otsima ning saavad omavahel tutvust teha. See on hea võimalus, kuidas külalised saavad mänguliselt omavahel tutvust sobitada.

Kui tuleb järgmine pidu või koosviibimine, siis saab eristajaid uuesti kasutada ja juba uute nimedega. Sellised klaasieristajad sobivad nii veini- kui ka šampanjaklaasidele ning samuti  kokteiliklaasidele. Tähtis on, et klaasil oleks olemas jalg, kuhu seda saab kinnitada. Ega midagi muud kui klaase sildistama. See aitab korda luua ning samas näevad sellised klaasid ka palju stiilsemad ning isikupärasemad välja.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here