Milline on parim jõulukink pereinimestele?

Kingitused tegelikult ei tekita stressi. Pigem on stressirohke kingituste otsimine ning selle õige asja üles leidmine. Enne jõule tekib kindlasti paljudel küsimus, et kellele mida kinkida? Võtame kasvõi näiteks nõud või söögiriistad. Paljudel pereinimestel on küll need mingil moel olemas, kuid kas ei kuulu terviklikku komplekti või osa esemeid on lihtsalt puudu. Tervet komplekti on natuke keeruline kinkida, sest suure tõenäosusega on osa asju pererahval ka juba olemas. Mis on siis parim jõulukink pereinimesele? Miks mitte uued söögiriistad. Koduekstras on saadaval väga hea hinnaga Maku söögiriistasid – nii nuge, kahvleid kui ka lusikaid.

Kauneid nuge ja kahvleid pole kunagi liiga palju

Näiteks noad ja kahvlid on söögiriistade A ja O. Ega naljalt keegi ikka enne sööma ei asu, kui noad ja kahvlid lauas olemas on. Kuid tihti vajavad kodused noad ja kahvlid väljavahetamist. Kiiruga soetatud söögiriistad kipuvad kuluma ja tuhmuma. Lõppkokkuvõtteks võiks ju kõik omavahel kenasti komplekti sobida ning kuskilt võiks uute söögiriistadega algust teha. Väga hea on selline jõulukink just kooselu alustavale perekonnale, näiteks noored pered. Maku noad ja kahvlid näevad väga lahedad välja. Värvuselt on tegu sellise vintage kuldse varjundiga, mis väga hästi sobib nii klassikaliste kui ka modernsete kodudega.

Supi-, tee- ja salatilusikad

Ei tea, kuidas teil on, aga tihti on paljudel just kodustes majapidamistes puudu lusikatest. Nii tee- kui ka supilusikatest. Salatilusikatest rääkimata. Supilusikaid näiteks nii tihti ei kasutata kui nuge ja kahvleid, kuid kui neid vaja läheb, siis alati on mõni puudu. Supilusikaid võib alati rohkem olla, sest nendega on väga mõnus hommikust müslit ning  õhtust suppi süüa. Salatilusikad ehk tõsteriistad on alati köögis oma koha välja teeninud. Salatilusikad ongi väga hea kink põhimõtteliselt kellele iganes, sest need on kõige suurema tõenäosusega kodudest puudu. Salatilusikatest tunneb inimene alles siis puudust, kui tal neid ei ole. Parem siis teha lähedastele jõulukink, mis sisaldab salatilusikaid. Kes teab, võimalik, et hakkavad sõbrad siis ka rohkem salateid valmistama. Tore ja tervislik lisaboonus. Äged lusikad endale või kinkimiseks leiad siit.

Tordilabidas

Tordilabidal on kaks otstarvet – näha koogi kõrval stiilne välja ning aidata koogitükki tõsta. Kui kook on serveeritud ikkagi ilusal alusel ning juures tordilabidas, siis näeb kogu visuaalne külg välja kaunilt terviklik ning läbimõeldud. Tordilabidas on millegi pärast ka selline ese, mida osades peredes põlvest põlve edasi pärandatakse. Järelikult väga tähtis serveerimistarvik. Koduekstra tordilabidas näeb täpselt selline kuninglik välja, et seda võiks kasvõi mitu põlve edasi pärandada.

Kunagi kingiti pruutpaarile pulmade puhul korralik serviis, koos kõigi söögiriistadega. Tänapäeval võib väga edukalt kingitusi teha pereinimestele aasta läbi. Eriti jõulude paiku lähevad hinda korralikud ning pidulikud lauanõud ja söögiriistad. Maku söögiriistadega ei saa kunagi alt minna, sest tegu on väga kvaliteetsete ning kaunite köögitarvikutega. Jõulukink, mis sisaldab Maku söögiriistasid, läheb alati asja ette ning leiab kindlasti kasutust.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here