Kohver reisiks pakitud, kuid mis edasi?

Mis aeg on kõige sobilikum reisimiseks? Tegelikult reisi millal tahad. Tähtis pole millal, vaid kuidas reisida. Kõikide reisimiste aluseks on kohver. Paljudel on reisikohver juba kodus olemas. Kuid, mida veel oleks vaja? Järgnevalt me tutvustamegi teile kolme vigurit, mis teie reisimise hõlpsamaks muudavad. Kõik need abimehed on leitavad Koduekstra kauplustest.

Kohvrikaal

Digitaalne kohvrikaal on peamisi abilisi, mis su elu kergemaks muudab. Kindlasti on kõigile tuttav olukord, kus kohver on kenasti pakitud, seejärel haarad kohvri kätte ja astud kaalule. Pärast seda astud ise ilma kohvrita kaalule ja arvutad hiljem kahe kaalu vahe ning saadki pagasi raskuse teada. Hea ja lihtne lahendus, kuid siin peitub üks probleem. Kodus on sul kaal olemas, kuid välismaal ei pruugi seda nii kergelt leiduda. Lahenduseks on osta endale üks korralik kohvrikaal, millega saad hõlpsalt kõiki oma pagaseid kaaluda. Pane see näiteks kohe reisikohvrisse, siis on sul see igalpool kenasti kaasas.

Kohvrisilt

Teine kasulik vidin on kohvrisilt. See on sedel, kuhu sa paned kirja oma kontaktandmed. See on selleks,  kui su pagasiga peaks reisil olles midagi juhtuma. Näiteks läheb kohver kaotsi või vahetusse. Samuti aitavad värvikirevad ning omanäolised kohvrisildid su kotti kergemini pagasilindilt üles leida. Meie leidsime endale sellise erksa ja roosa kohvrisildi, mida naljalt kellelgi teisel ei leidu.

Tabalukk

Iga kohver vajab lukku nagu purjekas vajab tuult. Heast kohvrist pole mingit kasu, kui selle sisule saavad vargad kergelt ligi. Meie soovitame soetada koodiga tabalukk, sest siis jääb igasugune võtmetega mässamine ära. Tabalukk tuleb kinnitada pagasilukkudest läbi nii, et neid ei saaks lahti tõmmata. Võib tunduda, et mis see väike tabalukk ikka aitab, aga kujutage ette olukorda, kus vargal on valida kahe pagasi vahel. Üks on lukustatud ja teine ei ole. Suure tõenäosusega võtab varas selle pagasi, mis ei ole lukustatud ning teine jääb puutumata.

Loodame, et teil oli meie nõuannetest kasu ja soovime kõigile turvalist ja põnevat reisi!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here