Märkmetahvel kui kodu süda

Meie elud on täis erinevaid tähtaegu ja sündmusi. Tore on neid jäädvustada ja aeg-ajalt meenutada. Näiteks oli sul lahe puhkusereis või tähistasid juubelit koos kallite inimestega. Sellised sündmused on talletamist väärt, kuid on ka väikeseid olulisi igapäevaseid tegemisi ja toimetusi, mida ei tohiks unustada. Selliste seikade jaoks on välja mõeldud märkmetahvel.

Järgnevalt tutvustamegi teile erinevaid tahvleid, mis aitavad salvestada sündmusi või tuletada meelde igapäevaseid kohustusi, mis muidu meelest läheksid. 

Klambriga märkmetahvel

Selline tahvel sobib ideaalselt, kui on vaja meelde tuletada arvete maksmist või kui olete plaaninud alustada mõne uue toitumiskavaga. Võtate lehe või märkme ning pistate klambri vahele ning ükski sündmus ei lähe meelest. Väga hea on selline märkmetahvel ka köögis. Prindite välja mõne laheda retsepti ning samal ajal, kui süüa valmistate, saate retsepti jälgida. Teinekord tulevad näiteks sõbrad külla, pakute neile süüa ja kogu menüü kirjutate üles ja riputate tahvlile. Nii näeb see lahe välja ning sõpradel ka hea lugeda, mida te neile kokku vaaritasite.

Puidust märkmetahvel

Pesulõksudega märkmetahvel on juba teisest puust. Sõna otsemas mõttes puidust tehtud. Näeb igati ilus välja ja sobib ideaalselt su fotode jaoks. Võib isegi öelda, et tegu on uutmoodi fotoalbumiga. Hea idee oleks võtta mõned pildid fotoalbumist välja ja kinnitada tahvlile. Mõne aja möödudes vahetate fotod teiste piltide vastu välja. Selline märkmetahvel on kindlasti ilus ja praktiline disainielement igas kodus.

Kriiditahvel

Kõigil on kooliajast meeles lause ”Tule tahvli ette vastama!”. Aeg on edasi läinud, kool on läbi, kuid tahvel on jäänud. Enam ei pea kalkvel silmadega tahvli ees nõutult seisma, vaid võite kirjutada või joonistada, mida iganes soovite. Kirjutage näiteks häid soove ja mõtteid teistele pereliikmetele, kes igapäevaselt tahvlit vaatavad. Tahvli võite asetada näiteks koridori, elutoa või köögi seinale nähtavale kohale. Kriiditahvel on tänapäeval väga nõutud ja levinud sisekujunduselement, mis lisab igale kodule natuke värskust.

Need olid vaid mõningad näited erinevatest märkmetahvlitest, mis Koduekstras saadaval. Loodame, et igaüks leiab enda jaoks sobiva ning kujundab selle vastavalt enda maitsele.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here