LED-küünal toob mõnusa tulekuma

LED-küünal

Talv on juba pikalt kestnud ning sellega koos ka kõik need pimedad õhtud. Lisaks pimedusele pole me ka korralikult lund näinud ja see teeb olukorra ikka täitsa nukraks. Hoolimata sellest, et minu käsutuses pole ühtegi vidinat, millega taevaväravaid lume jaoks lahti päästa, saan ma kaupluse Koduekstra abiga siiski nende pikkade õhtute leevenduseks midagi ägedat välja käia – LED küünlad.

Hubaselt ohutu

Tuleleegil on inimhingele eriliselt paitav mõju, andes meile soojust, turvatunnet ja põnevust. Lisaks toob ta pimeduses välja ürgset tõugu hubasuse. Tänapäeval on elavat tuld üha enam asendamas modernsemad allikad – laes või toanurgas helendab tõrviku asemel lamp ning need, kes lõket tahavad näha, võivad selle omal telekast mängima panna. Ka küünalde jaoks on üks väga põnev alternatiiv välja mõeldud – LED küünal.

Kindlasti ei saa need traditsioonilisi küünlaid täielikult asendama, kuid siiski on neil tavaküünalde ees mitmeid eeliseid. Kõige peamiseks on loomulikult ohutus, nimelt ei nõua LED küünal sinu pidevat tähelepanu – reaalset põlemist ju ei toimu, sest valgusallikaks on LED valgusti. Säti oma küünal lihtsalt riiulile, säti taimeril paika, millal leek end särama lööb ja õdus valgus on nagu kellavärk tuba kaunistamas.

LED-küünalTeine asi on küünla kestvus – kuluvad seal sees ainult patareid ning tänu kaasaegsele tehnoloogiale pead ikka kurja vaeva nägema, et LED küünlaga neid tühjaks pigistada. Samuti jääb tänu sellele ära oht, et küünlavaha su elamist ära määrib. Kõige selle tõttu sobivad need veel eriti hästi elamistesse, kus on väiksemad lapsed, kes võivad avastamishoos endale liiga teha või hoopis keskmisest elavamad koduloomad, kelle ettearvamatud jooksuhood vähemalt minu kodus nii mõnegi küünla pikali on jooksnud.

Koduekstra valik on täitsa suur – saadaval on nii erineva kuju kui ka suurusega LED küünlad, mõned pisut põneva disainiga, teised rohkem traditsioonilist muljet jätvad. Isegi teeküünal on omale tänapäevase alternatiivi leidnud.

Too omale valgus tuppa

Pimedal ajal ongi just valgus see, mille järele meie hing kõige rohkem januneb. Sellised hubased valgusallikad on justament kõikse mõnusam viis pimedust murevabalt täita. Külastage kauplust Koduekstra ning leiate kindlasti omale meelepärast!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here