Kunstlilled pakuvad päris ilu

Kunstlilled

Pole olemas vist kehvema mainega sisustuselementi kui seda on kunstlilled. Ka mina olen pikalt just seda meelt olnud, et pole see plastikust taim miskine õige asi. See arvamus kestis kuni oma tuttava uut elamist nägin ja seal päris korralikult petta sain – pooled taimed, mida ma seal kiitsin olid tehasekraam. Täpselt selliseid kiiduväärt taimi, nagu välja tuli, pakub ka kauplus Koduekstra.

Nagu päris

Kadunud on need materjalid ja töötlusviisid tänu millele võis kunstlilled kaugelt eemalt ära tunda. Isegi lähedalt on neil päris taimedega raske vahet teha. Ja see tähendab seda, et nüüd võivad kõik oma elamise täita selle värskusega, mida varem vaid päris taimed meile pakkuda suutsid.

Loomulikud värvid ja naturaalsust peegeldavad materjalid on kaasaegsetel kunsttaimedel standardiks. Võrreldes päris taimedega on muidugi asju, mida kunstlilled pakkuda ei suuda – näiteks aromaatsus, kastmisrõõm, kuid samas ka õietolm, millega allergikuid kiusata. Seega, kui olete õitsevate taimede suhtes tundlikud, miks mitte tuua oma elamisse üks ilus orhidee.

Kunstlilled sobivad tegelikult kõigile. Mina, hoolimata sellest, et olen lapsest saati olnud suur taimesõber, pole oma elamisse neid kuigi tihti toonud. Põhjuseid on mitmeid – palju koduloomi, kes võiksid neile korraks selga pöörates otsa teha, samuti ei meeldi mulle närbuvat taime näha, kuid mis siiski peamine – ilusad taimed nõuavad palju hoolt, mille jaoks mul paraku igapäevatoimetuste kõrvalt väga aega ei jää. Näiteks selle sulgvõhki puhul pean lihtsalt meeles pidama sellelt tolmu võtta – natuke lappi näidata või hoopis fööniga tolm pealt ära puhuda.

Mitmekülgsed kunstlilled

Mitte ainult ei piirdu kunsttaimede valik ilusate õieliste või lopsakaid lehti kandvate sulgvõhkidega, vaid valikut on muu hulgas ka kaktuste ja lihaktaimede sõpradele. See annab võimaluse tuua oma kodus esile väga palju ilusat loodust, sest võid kunstlillede valikut omavahel põnevalt segada või miks mitte – kaunistada oma elamist kõrvuti kunst- ja päris taimedega. Astuge julgelt läbi kauplusest Koduekstra ning tooge pimedasse talveaega pisut igihaljast kevadet!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here