Stiilsed säilitustopsid

Säilitustopsid

Köök on minu kuningriik, vähemalt omas kodus on asjad mul nõndaviisi ning üks mure millega ma seal üsna tihti pean rinda pistma on ruumipuudus. Kõiksugu säilitamist vajavat toidukraami on mul mitte ainult kuivainete, vaid ka toidu ülejääkide ja erinevate maiuste näol, mida mul käepärast meeldib hoida. Aga seal, kus mure kõige suurem, seal Koduekstra kõige lähem ning just nõnda leidsin ma omale vinged säilitustopsid ja -kausid.

Stiilselt vanamoodsad

Selline möödunud aegadest pärit stiil on juba mõnda aega teinud oma tagasitulekut või noh, kui aus olla, siis selline stiilipuhtus ei lähe kunagi moest välja. Nende täpiline disain on justkui pisut peenem versioon nõukogudeaegsetest mummulistest kuivainetopsidest, mida paljud meist kindlasti oma vanaema juures jätkuvalt kadestava pilguga vaatavad.

Minu jaoks mängib köögitarvikute puhul väljanägemine päris suurt rolli, sest see on lihtne viis, kuidas oma kööki pisut värskust lisada ja sellega saavad need säilitustopsid väga edukalt hakkama. Täpilised säilitustopsid tulevad kahte värvi ja kahes kujus. Kandilise ja silindrikujulise peamine erinevus on, et silindri kaanel on väike armas sangake. Silindri mahutavus on ka õige pisut väiksem, kuid on piisav selleks, et sain kõik oma tatravarud sinna kallata.

Lisaks täpilistele topsidele on Koduekstra valikus ka plastikust säilituskausid, mis minu elamises leiavad kasutust eelkõike salatite ja puuviljade hoiustamisel. Kui ma neid ei kasuta, lähevad need hops üksteise sisse ja tagasi riiulile. Mõnusalt vastupidavad kausid, mida on kerge hooldada ja mis oma vanaroosa või beeži väljanägemisega toovad kööki ka tasakaalustavat kontrasti kõigele erksale, mida värske toidukraam pakkuda suudab. Muuseas on neid plastikust säilituskausse mugav võtta kaasa ka piknikule või oma firmasalatiga naabrite juurde grillipeole. Jah ma tean, talv on, aga grillhooaeg ei saa kunagi läbi.

Värskendav praktilisus

Säilituskarbid ja -kausid on alati ühes korralikus köögis kuldaväärt ja kui need omale muretseda, siis miks mitte juba stiilsed. Kui sinagi pead pistma rinda toidukraami tekitatud ruumipuudusest või vajad kööki pisut värskendust, siis astu julgelt läbi kauplusest Koduekstra!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here