Lilled närtsivad? Meisterda neile veepudel!

Lilled närtsivad? Enam ei pea muretsema kui lähed kodust pikemaks ajaks ära, et kas Su parim sõbranna või tema sõbranna õde saaksid Su lilli kasta. Lilled saavad nüüdsest ise hakkama kui Sa meisterdad neile vahva veepudeli. Loe edasi, mida täpsemalt tegema pead!

Kõigepealt on Sul vaja keeratava korgiga pudelit (meie tegime veinipudeliga, mmmm…vein), haamrit, naela (või kruvi või muud teravat, millega saab auku teha), karukeelt (või nuustikut), seepi ning anumat, kuhu panna keev vesi.

1. Kalla keev vesi anumasse ning pane pudel keevasse vette umbes 15 minutiks. Vajadusel võid hoida ka kauem, siis tuleb etikett lihtsamini maha.

2. Võta pudel veest välja ning pane etikettidele natuke seepi peale. Nühi karukeelega (või nuustikuga) etiketid maha. Mida rohkem on pudel keevas vees seisnud, seda paremini etiketid maha tulevad!

3. Tulemus jääb selline. Pudeli võid näiteks ära kaunistada erinevate kleepsudega, toreda kirjaga või osta näiteks Koduekstrast selline kleebis. Läbipaistva pudeli võid hoopis ära värvida. Nii nagu endale meeldib 🙂

4. Nüüd võta haamer ja nael (meie tegime näiteks kruviga). Tee korgi sisse auk (võib ka mitu auku teha, aga mitte väga suuri). Lase pudel vett täis, keera kork peale ning suru mulda lillepotis. Lillepott võib olla nii sees kui väljas. Tehtud? Mine puhka nüüd!

Muide, need ilusad lilled on ostetud Hortesest!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here