Sporditarbed aktiivsemaks eluks

Kõik mis elab, see peaks suuremal või vähemal moel ka liikuma. Alati ei pea selleks jõusaalitreeningusse või jooksurajale jooksma minema. Kehale tervisliku koormuse andmiseks piisab väikesest jalutuskäigust pargis või lihtsatest võimlemisharjutustest täitsa tubastes tingimustes. Selleks, et ka need vähemkoormavad harjutused sulle võimalikult hästi mõjuksid, on abiks erinevad sporditarbed, mis aitavad erinevaid lihaseid paremini aktiveerida. Leidsime Koduekstra kauplusest sporditarbed, mis toetavad juba liikuvamat elustiili harrastavaid inimesi ning on väärt abiks ka neile, kes soovivad oma trennipausile lõppu teha.

Kõige lihtsam asi, millega oma elustiili aktiivsemaks muuta, on käimine. Selleks, et kasutegur pisut suurem oleks ja rohkem lihaseid aktiveeruks, tasub võtta kätte ka ühed korralikud käimiskepid. Nende abil lülituvad tööle erinevad käe- ja seljalihased ning teie tervisekõnd omandab palju efektiivsema vormi. Erineval maastikul liikudes tuleks meeles pidada ka kepiotsa pinnasele vastavust – kui liigute pehmel pinnasel, eemaldage keppide otsast kummikorgid, sest korgi all on peidus metallist teravik, mida maasse lüües on kepil parem pidamine. Taas asfaldile jõudes pange korgid tagasi, nii ei põru teie käed.

Kui kodust väga kaugele minna ei saa, siis on võimlemisel abiks rullmatt. Selle võib vabalt kas põrandale või maapinnale lahti rullida ning selg ei saa harjutusi tehes liiga ega ka mustaks. Samuti on sellel väga hea peale kepikõndi või jooksuringi oma lihaseid venitada.

Igale sportimise eesmärgil tehtud liigutusele tuleb kasuks lisaraskus, mille lisamiseks on erinevad sporditarbed, näiteks saab võtta kätte hantlid – sörkjooks, harjutused kõhulihastele või kükkide tegemine koos kätte võetud hantlitega toneerivad paremini su lihaseid ning tõstavad vastupidavust.

Üheks väga heaks abivahendiks treeningutel on ka venituskumm. On terve hulk kasulikke harjutusi, mis selle abil sinu treeningkavasse võivad jõuda. Lisa lihastoonust oma kätesse, jalgadesse või lausa tuharatesse selle üheainsa vahendiga.

Naudi kevadet aktiivse kepikõnniga, võimle kodus või hoovis erinevate raskustega või hakka hoopis rullmatil joogaga tegelema. Tervisele tuleb see kõik ainult kasuks ja Koduekstra kauplus võib sulle selles suureks abiks olla.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here