Hüvad nõud kuluvad ikka marjaks ära

Nõud

Oh, kuidas jõulude paiku on igasugu maitsvaid asju poodidest leida. Jõulupraed, maiustused, piparkoogid, tordid ning kõiksugu huvitavad joogid nagu glögid. Erinevad jõuluhõngulised teed ning isegi jõulukohv on olemas – kõike tahaks osta ja kohe ka proovida.

Samas sooviks neid hooajalisi uudistooteid ka kallitele külalistele pakkuda. Kuid millest neid pakkuda? Eks siin tulevad appi nõud – jõulunõud. Häid ning kauneid serveerimiskausse ja -taldrikuid läheb ikka koju vaja ning just jõulude paiku tuleb neid kauplustesse oi-oi kui palju.

Kui on jõulutoidud, siis võiksid ka ju nõud olla pühade kujundusega – valged, kuldsed ning päkapikupiltidega. Kes siis muidu aru saab, et jõulud tulekul. Meie valisime jõulusnäkkide serveerimiseks nõud, mis kuulusid sarja, millel imeks Winter. Sellised stiilselt valged nõud saad endale Koduekstra kauplustest või leiad e-poest, kui vajutad siia.

See nõudesari püüdis meie pilku just selle pärast, et kõik vajalik oli selles sarjas olemas. Tavaliselt jääb ikka midagi puudu – kas pole sobiva suurusega taldrikut ja kruusi või on ainult mõlemad olemas ning puuduvad väikesed kausid. Winter sari alt ei vea ning sobivad ideaalselt just jõulukuu õhtuteks, sest kõik klassikalised jõulusnäkid saab kenasti korraga lauale panna ning ükski asi ei jää puudu.

Endale leidsid kodu ehk sobiva kausi kõik piparkoogid ja präänikud. Sidruniga aurav tee leidis enda tee kaunisse kruusi ning pähklid ja rosinad seadsid ennast sisse kaussidesse. Just need väikesed tähekujulised kausid olid meie uued lemmikud ning just selle pärast, et neil oli väike sang küljes. Ülihea disainlahendus, mis samas ka praktiline. Ise polekski selle peale tulnud, et võiks sanga ka kausile külge panna, aga keegi mõtles ja meil on selle üle väga hea meel. Ülimugav tõsta ning samas näeb ka huvitav ning uudne välja.

Meie laud nägi koos kõigi magusate suupistetega väga stiilne ja ning kutsuv välja. Eks selline laud võikski terve jõulukuu kenasti kaetud olla. Siis saab alati midagi näksata, kui kuum tee käes ning millegi järele isu tekib.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here