Ilus sõnumitahvel – hoia väärt mõtted oma silme ees

Inimene on selline huvitav loom, et tihtipeale kipume me olulisi elutõdesi ja tähelepanekuid unustama. Selle paratamatuse peale on rajatud terved motivatsiooniposterite impeeriumid, kuid ega iga kord, kui hing tahab millegi olulise nähtavat ülesmärkimist, ei saa kohe uut plakatit ostma minna. On olemas palju lihtsam ja ilusam lahendus.

Kaupluses Koduekstra on müügil üks vahva plastikust sõnumitahvel, millel on kaasas hiiglaslik hunnik tähti meie enda tähestikust, et kõik, mida selle tahvli peal öelda mahuks, see vajadusel ka öeldud saaks. Sõnum, mida meie tahvel kandma sai, tulenes sellest, et päike on hakanud vallutama üha kevadisemaid kõrgusi ja tuju sellega koos paratamatult just ülespoole kerkides endast jälge tahtis maha jätta – et omakorda kellelegi teisele külge hakata.

Just seetõttu see tahvel nii tore ongi – tuleb sõber külla ja näeb, et seinal olev tahvel on sooje mõtteid täis ja tuju kohe tõuseb või hoopis on kallim sulle hommikuks lisaks „Piim on otsas” ka mõne armsa sõnumi alla kirjutanud. Minu isiklik sõnumitahvel saab olema täis tööpäevadeks inspiratsiooni andvaid ütlusi – „Mulle meeldib töö, see paelub mind. Ma võin istuda ja vaadata seda tundide viisi.” on ideaalne viis endale meelde tuletada, et kuigi ees võib oodata raske päev, ei saa ega või see viia rõõmsat meelt.

Tahvli abil saab lõbusamaks teha ka oma töökeskkonda – miks mitte jätta kolleegidele sarkastilisi kirjeid, mida ainult teie kollektiiv mõistaks või anda märku ühiseks söömiseks toodud sõõrikute saabumisest. Muuhulgas annab see ka põhjuse ülemusel kord nädalas teile sõõrikuid pakkuma hakata. Sellised väikesed asjad võivad kevadpäikese eest peidus veedetud tööpäevad teinekord täitsa toredaks muuta.

Kindlasti pakub selline sõnumitahvel põnevust ka väiksematele – saavad nad ju ise erisuguseid sõnumeid sinna kirja panna või hoopis saab neid panna mängima vahvaid sõnamänge. Jäta neile lünklike sõnadega tekstilõigud, mida nemad peavad oma teadmiste kohaselt täitma. Nagu “poomismäng” ilma ohuta, et üks süütu kriipsujuku jälle oma varajasse lõppu peaks jõudma.

Igatahes on tegu väga põneva lisaga nii koju kui ka kontorisse ja tasub täitsa Koduekstra kauplust külastada. Leidke oma sõnumitahvlile sobiv koht ning täitke see heade mõtete ja soojade sõnumitega – et kevadpäike leviks paremini ka tubastes tingimustes.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here