Kaunid graniidimustriga lauanõud

Lauanõud

Pühad on seljatatud ja õues hakkab juba paistma esimesi märke saabuvast kevadest. On juba linnud laulmas, mõni murulapp kisub roheliseks ning paljud taimed on isegi juba õide puhkenud. Minu jaoks tähendab see alati ka oma elamises teatud muudatuste tegemist.

Kuna igal aastal päris remonti tegema hakata ei saa, kasutan ma ära muid elemente, mille abil koju värskendust tuua. Üks lihtsamaid ja kättesaadavamaid vahendeid selleks on lauanõud. Minu igavene abiline kodu sisustamisel, kauplus Koduekstra, pakkus mulle selleks puhuks ühed graniidimustriga lauanõud.

Tasakaalustavalt külmad toonid

Mida rohkem tuleb loodusesse värve, seda enam meeldib mulle neid oma kodusisustusega tasakaalustada ja lauanõud on sel puhul mu esimene samm. Antud seerias on kahte värvikombinatsiooni tagasihoidlikkust, kus ühes domineerib rohkem must värv ja teises pigem valge. Mis neid värve aga eriti hästi toonitab on nõude- ja mustriservasid pidi jooksvad kuldsed lõigud.

Seeriasse kuuluvad lauanõudest kruus, kauss ja desserttaldrik. Isiklikult leian, et kõige paremini toimib  tumedate ja heledate omavahel koos serveerimine. See loob mõnusa tasakaalu, kuid on samas ka üsna esindusliku väljanägemisega. 

Kui see muster täitsa meeldima peaks, siis on olemas ka sarnase moega ahjuvorm. Ka see läheb mul pidupäeval käiku ja on esimeste seas laual koos ühe isuäratava ahjuroaga külalisi ootamas. Seltsiks nendele nõudele sobivad väga hästi just kuldset karva köögiriistad ja ma võin teile lubada, et kauplus Koduekstra saab teid ka nendega aidata.

Julge moega kevadele vastu

Saabuv kevad toob mulle igal aastal meeldivat ärevust, sest saan taaskord oma elamisse värskendust tuua. Kõige parem on seda teha just läbi igapäevast kasutust leidvate täiendustega. On need lauanõud või väike remont, pole tähtis. Peaasi, et saan oma loovust jälle kusagil ära kasutada. Astuge ka teie läbi kauplusest Koduekstra ja leidke omale midagi, millega kevad vastu võtta. 

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here