Koduekstra jõulukaunistused kuusele ja koju

Mulle meenub üks selline luulerida, nagu „Kuuse jaoks ei ole vaja liiga palju ehteid“. Kuusel endal on parem, kui tal liiga palju kulda ja karda peal ei ole, sest muidu ei pääse kuuselõhn tuppa (nii ütles mulle vähemalt kunagi vanaema). Ent kui liigselt karda ei taha panna, siis ägedad kaunistused sobivad ikka kuuske või kodu kaunistama. Nii nagu mindki, ootavad suurel valikul jõulukaunistused Sind Koduekstra kaupluses.

Millega ehtida kuuske?

Valikuid on palju, sest jõulukaunistused ja nende rohkus ajavad Koduekstra kauplustes tõesti heas mõttes silma kirjuks. Klassikaline on muidugi riputada üles kuuseehe, mida on nii hõbedaselt sädelevaid kui ka glitteriga kuldseid. Need jäid mulle kohe silma ning nii haarasingi endale paar säravat muna.

Kes vähe erilisemat ja veidi kastist välja ehet soovib, siis mõnes muusikute peres võivad peatselt rippuda ka kuldsed noodid ning balletisõprade juures äge kuldne baleriin.

Kuuse tipus võiks olla midagi eriti säravat, näiteks jõulutäht (ei, mitte see taim!), mille mina peagi enda kuusele klambriga külge riputan.

Veel jäi mulle näppu kingipakk, mille panen kuuse alumistele okstele. Kui tahad, siis need võib poetada ka kuuse alla, sest mis jõulud need on, kui kingipakke kuuse all ei ole. Igatahes ootavad Sind jõulukaunistused Koduekstra kauplustes ja neid on seal üle tuhande! Seega – vaatamist ja valimist jagub.

Mis jõulukaunistused võiksid olla tubades?

Mina tekitan jõulumeeleolu, kui põletan palju küünlaid. Nii jäi mulle silma üks eriti kauni ornamentikaga küünlavaas, kuhu saab helkima panna erinevaid küünlaid.

Kellel aga näiteks küünlavaase ja küünlaid juba on, võib vaadata midagi muud, mis kätt soojendaks. Nii on minu peos nüüd kuusekesega kruus, millest glögi või teed joon.

Ja muidugi, jõululik ja traditsioonidest lähtuv valguskett ei saa ka varju jääda – see kaunistab nüüd mu elutuba. Tegelikult tuleb end ainult Koduekstrasse tuua ning vaadata, millised jõulukaunistused Sinu koju jõuavad.

Kollektsioonid

Koduekstral on mitmeid kollektsioone, millega kodu kaunistada. Eelmainitud jõulukaunistused lähevad nii-öelda jõulusära alla, kus on palju kuldseid ja hõbedasi tooteid.

Kes tahab aga klassikalisemat lähenemist, see leiab punaseid, rohelisi ja värvilisi jõulukaunistusi jõulumaagia seast. Üks on kindel – igaüks leiab endale jõulukaunistused, sest Koduekstra pakub neid üle tuhande! Tee enda kõige jõulusem valik!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here