Päkapiku kingikott ootab täitmist

Jõulukuu on kohe käes, mis tähendab, et kiiresti-kiiresti tuleks mõelda kingituste peale, kui neile pole veel mõeldud. Kuna ilmad on jõulukuul parajalt jahedad, kui mitte külmad, siis sooviksime ju vahepeal lõõgastuda, kuid teatud põhjustel hetkel kodunt väga kaugele me minna ei saa või ei tahagi. Mida selleks teha? Kavalam kirjutab jõuluvanale või päkapikule ning palub Koduekstra kauplustest midagi head sussi sisse või kuuse alla tuua. Praktiline kingitus on alati oodatud.

Talv töötleb meie käsi päris korralikult. Kui aga käte hoolduseks spaasse pole aega või tahtmist minna, tuleb spaa koju tuua. Eriti hea oleks, kui päkapiku kingikott on poetanud peeglilauale, käe- või seljakotti vastavaid vahendeid, näiteks Winter Spa hooldussarja, mis aitab meie käsi korras hoida. Ja talvine Winter Spa hooldussari tõesti on – pakenditele peale vaadates ei ole kõhklustki, et varsti on jõulud ukse ees.

Winter Spa hooldussarja alla kuuluvad eriti hea niisutusastme ja männiekstraktiga kätekreem, millega osades komplektides on kaasas ka küüneviil. Seega laske oma kätel käia ning hoolitsege nende eest.

Kui käed on hooldatud, siis miks mitte võtta ka ülejäänud keha ette. Selle eest hoolitseb samuti päkapiku kingikott, sest Winter Spa sarjast on pakkuda ka dušigeel, mis paneb kõiki kasutajaid lõhnama nagu männipuu. Samuti on võimalik endale teha üks mõnus näomask, mille juures on ka soe kootud peapael. Nii võime kindlad olla, et terve keha saab mõnusa lõõgastuse – täpselt nagu spaas.

Ent mis kinke võiks veel päkapiku kingikott sisaldada? Kui juba teema spaajuttudeni viis, siis Koduekstra kingivalik on lai ja mitmekülgne. Tasub kõrva taha panna, et talvel tuleb kõrvu soojas hoida – soojad kõrvaklapid kuluvad alati marjaks ära. Samuti on külmal ajal vaja soojakotti ja niisutavat kehakreemi. No ja lõpuks tuleb kõiki kreeme ja geele kusagil hoiustada – miks mitte paluda päkapikkudelt endale ka üks sametine kosmeetikakott?

Laske soovidel lennata ja las päkapiku kingikott üllatab.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here