Korduvkasutatavad nõud suveks

Ühekordsed plastiknõud on minevik. Peatselt keelatakse nende müük väliüritustel ja seejärel ka kauplustes, et need ei jõuaks meile kallisse loodusesse. Mis võiks olla siis lahenduseks, kui soovid hoovipeol,  piknikul olles või mõnel avalikul grill-alal toitu nautida selliselt, et ei peaks köögikapist kaasa haarama keraamilisi nõusi või muretsema niiskuse käes lagunevate pappnõude pärast?

Kompaktsus ja vastupidavus

Võiks ju arvata, et mis seal ikka plastiknõudega jännata – võta lihtsalt köögikapist oma igapäevanõud ja serveeri toit ka piknikul või rannas just nendelt. Paraku kipuvad keraamilised nõud teinekord katki minema ja õues on kildudega paras nuhtlus tegeleda. Papist nõud on väga tänuväärt, kuid mahlast toitu nende pealt kaua ei naudi – ühel hetkel lõikad noaga lihtsalt pehmest papist läbi.

Appi tulevad siin korduvkasutatavad plastiknõud, mis on saadaval ühe väga mugava komplektina – taldrikutest ja topsidest kuni kausside ja söögiriistadeni välja on kõik toidu serveerimiseks vajalik olemas. Komplekti kuuluvad toidunõud ja söögiriistad neljale liikmele – noad-kahvlid-lusikad ning samuti taldrikud ja joogitopsid. Kogu krempel mahub mugavasse karpi, mida saab samuti toidu serveerimiseks kasutada.

Kõik komplekti kuuluv on tehtud kestvast ja ohutust plastikust, seal hulgas ka noad ja kahvlid. Kui ühekordsete plastiknõude puhul on tihti probleemiks söögiriistade vastupidavus – kahvel läheb lihatükis pooleks või hoopis ei saa nuga lõikamisega hakkama, need mured selle komplektiga kaasas ei käi.

Selle vastupidava piknikukomplekti võid muretult kaasa võtta näiteks mereranda või väikesele piknikule pargis, et mõnusal moel oma einet nautida.

Enamaks kui lihtsalt piknikule

Juhul, kui lauale läheb rohkem kui kerge pikniku jagu toitu, leidub Koduekstra valikus ka teisi tooteid, mis selle komplektiga väga hästi kokku sobivad. Hoovis sünnipäevapidu või grillõhtut korraldades on kraami lauale toomiseks olemas üks kena kandik. Liha või salat ei mahu ära? Pole probleemi, siin on üks kaanega kauss – sellest võid serveerida ka puuvilju või marju, et suvistel istumistel midagi kerget oleks pakkuda. Ja kui külalisi on rohkem tulemas, on ilusad plastiknõud ka neile olemas.

Piknikud väärivad pidamist – rannas, hoovis või ilusas Eestimaa looduses. Võta toit kaasa ja naudi neid ilma suurema tülita. Kauplus Koduekstra pakub sulle kõike, mida selleks vaja on – plastiknõud komplektis ja eraldi. Astu vaid läbi!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here